Tarayıcı Fiyatları

Scanner

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 27 markadan 409 tarayıcı için fiyatlar listeleniyor. 41 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tarayıcı
Tarayıcı, resim ve yazıların elektronik ortamda resim dosyaları halinde görüntülenmesini sağlayan cihazdır. Eldeki dokümanları ekranlara yansıtmayı başaran bu teknolojik kurtarıcı, scanner olarak da adlandırılır. Belgelerin dijital ortamla tanışmasını sağlayan Kodak, HP, Brother, Epson, IRIS, Goldmaster ve Canon tarayıcılar; fiyat listeleri, kampanyaları, kullanıcı yorumları, teknik özellik ve fırsatları ile Akakçe'de!

Tarayıcı çeşitleri
Tarayıcılar işlevlerine ve kullanım şekillerine göre el tarayıcısı, düz yataklı tarayıcı ve tamburlu tarayıcı olmak üzere 3 grupta sınıflandırılırlar. Masaüstü tarayıcıları olarak da bilinen, düz yataklı tarayıcılar, en çok tercih edilen tarayıcı türüdür. Düz yataklı tarayıcıların kullanımları çok basittir. üzerlerinde çok fazla sayıda tuş veya karmaşık kontroller bulunmaz. üstelik bu tarayıcıların performansları da kullanıcının ihtiyaçlarına doğrudan hitap edebilir. El tarayıcıları ise pratik kullanımları ile bilinir, profesyonel olmayan kullanımlarda başarılı sonuçlar verirler. Sayfa üzerinde gezdirilerek kullanılan bu aletler, minik boyutları sayesinde taşınabilir tarayıcı sınıfına girerler. Tamburlu tarayıcıların ise en önemli özelliği; aralık boyutunu ve taradığı yazılı doküman örneğinin büyüklüğünü kontrol etmesidir.

Tarayıcı Neden Kullanılır?
Tarayıcılar, kullanıcısına elindeki belgelerin kullanım alanını genişleterek yardımcı olurlar.. Belgeler, artık dijital ortamda da yer alır ve bu belgelerin kullanım alanı genişlemiş olur. Ayrıca tarayıcı sahibi bu yolla, zamandan ve iş yükünden de tasarruf eder. Yazılı belgeleri tek tek yazmak yerine tarama yolu ile hızlıca dijital ortama yansıtır. Bu işlem belgelerin düzenli bir dosyada bulunmasını sağlarken, kaybolma risklerini de en aza indirir. Fotoğraf, rapor, sunum gibi belgeleri kağıt israfı yapmadan, e-posta yolu ile alıcıya ulaştırma yolu ise tarayıcıların tercih edilme sebepleri arasında bulunur.

Tarayıcı Fiyat Aralıkları
Elimizdekileri dijitalde görmemizi sağlayan tarayıcıların fiyatları, teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Yüksek hız ve çözünürlük sağlayan tarayıcılar, fiyat noktasında standart tarayıcılardan ayrışırlar. 70 TL gibi cüzi miktarlarla ulaşabileceğiniz bu aletler, çeşitli fiyatlar ile kullanıcıya geniş seçenekler sunarlar. Bütçenize en uygun scanner fiyatlarını akakce.com'dan ulaşabileceğiniz fiyat listesi ile inceleyebilir, bilinçli alışverişin keyfini yeni tarayıcınız ile yaşayabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Tarayıcı

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Tarayıcılar

En Çok İlgi Gören Tarayıcılar

Tarayıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Tarayıcı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s