Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları

UPS

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 32 markadan 784 kesintisiz güç kaynağı için fiyatlar listeleniyor. 51 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı
Kesintisiz güç kaynakları sayesinde elektronik aletlerinizi voltaj değişimlerine karşı koruyabilir, elektrik kesintilerinde de ihtiyaç duyduğunuz elektrikli aygıtlarınızı çalıştırabilirsiniz. Boost, Powerful, Makelsan, Powercom, Inform, Artes ve Tunçmatik güç kaynaklarının sanal mağazalardaki ideal fiyatlarına ulaşmak için Akakçe uzmanlığına danışabilirsiniz. Kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlarını keşfetmek için karşılaştırmalı fiyat listeleri hazırlayan akakce.com, sanal alışverişin en pratik ve akıllı yardımcısıdır.

Kesintisiz Güç Kaynağı Nedir?
Kesintisiz güç kaynaklarına ayrıca UPS (Uninterruptible Power Supply) de denmektedir. Elektrikli aletleri şebekede meydana gelebilecek voltaj dalgalanmalarına ve kesintilerine karşı koruyan güç kaynakları, aynı zamanda enerji de depolarlar. Böylece ani kesintiler karşısında, iş ya da bilgi kaybı olmaması için elektronik aletlere bir miktar elektrik enerjisi sağlarlar.

Kesintisiz güç kaynakları ihtiyaç duyulan enerji miktarına ve sahip olduğu özelliklere göre çeşitlenmektedir. Sanayi tipi kullanımlar için yüksek miktarda elektrik enerjisi depolayabilen ve bulunduğu şebekenin kontrollerini yapan profesyonel güç kaynaklarının yanı sıra ev tipi kullanımlar için portatif güç kaynakları da mevcuttur.

Sanal Alışverişin Akıllı Asistanı
Kesintisiz güç kaynağı fiyatları markadan markaya, modelden modele göre değişmektedir. En ucuz güç kaynağı fiyatları 69 TL'den başlamakta, modellerin özellikleri ve kapasiteleri arttıkça fiyatlar 1.350 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kesintisiz Güç Kaynağı

ÖncekiSayfa: 1 / 33Sonraki

Kesintisiz Güç Kaynağı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Kesintisiz Güç Kaynakları

En Çok İlgi Gören Kesintisiz Güç Kaynakları

Kesintisiz Güç Kaynağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kesintisiz Güç Kaynağı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s