Anakart Fiyatları

Motherboard

20 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 29 markadan 1.630 anakart için fiyatlar listeleniyor. 33 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Anakart

Bilgisayar parçalarının en önemlilerinden biri olan anakartlar, neredeyse diğer bütün bilgisayar parçalarının doğrudan ya da kablolarla bağlantılı olduğu bir merkez olarak kabul edilebilir. İşlemci tipine göre AMD ya da Intel anakartlar bulunduğu gibi MSI, Asus, Gigabyte, Acer, Evga, Zotac anakart markaları da birçok farklı seçenek sunar. Akakçe ise bilgisayarınızın donanımlarına ve teknolojik gelişmelere en uygun ürünü seçmeniz için yardımcı olur. Fiyat listesine ek olarak kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini paylaşarak anakartlar hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız akakce.com ile çok kolay.

Anakart Nedir?

Bilgisayarların performansını ve verimliliğini doğrudan etkileyen anakartlar, hız ve kalite için temel parçalardandır. İşlemci, bellek, klavye, mouse, ekran kartı gibi bilgisayar parçalarının takıldığı anakartlar, donanımlar arasındaki veri aktarımını düzenlerler. Ayrıca güç kaynağından gelen enerjiyi de kendisiyle bağlantılı olan bu aygıtlara iletir.

Anakart Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar kasasının tasarımı ile anakartın boyutları uyumlu olmalıdır. IDE, SATA, USB 2.0, USB 3.0, HDMI ve Bluetooth girişlerine sahip olması, bilgisayarınızı daha hızlı ve efektif kullanmanızı sağlar. TV kartı, ekran kartı, Ethernet kartı gibi donanımlar için yeterli PCI yuvası bulunmalıdır. Ayrıca bilgisayarınızın şu an ihtiyaç duyduğu RAM miktarının en az 2 katını desteklemesi önerilir. Anakart alırken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise bilgisayarınızı kullanma amacınıza uygun seçim yapmaktır. Yani günlük işler için seçeceğiniz anakart daha düşük özellikli olabilirken oyun ve yüksek grafikli programlar kullanacağınız bilgisayarlar için çok sayıda giriş-çıkış alanı bulunan, yüksek hızlı anakart modellerine yönelmelisiniz.

Anakart Fiyatları

Anakart modelleri, hız, bağlantı özellikleri, giriş-çıkış seçenekleri, destekledikleri işlemci gibi konularda birbirinden ayrılır. Her ek özellik de bilgisayar anakart fiyatları üzerinde etkili olur. Bu nedenle anakart fiyatları, 100 TL ile 3.000 TL arasında değişir. Bilgisayarınıza en uygun anakart modellerine sahip olmak için danışacağınız akakce.com, aynı zamanda kampanya, indirim ve fırsatları da paylaşarak uygun alışveriş imkanı sunar.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Anakart

ÖncekiSayfa: 1 / 68Sonraki

Büyük Mağazalardan

Media Markt Anakart (31)

En Çok Karşılaştırılan Anakartlar

En Çok İlgi Gören Anakartlar

Anakart Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Anakart Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s