Taşınabilir Disk Fiyatları ve Modelleri

Harici Disk, External Disk

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 37 markadan 951 taşınabilir disk için fiyatlar listeleniyor. 57 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Taşınabilir Disk
Harici harddisk olarak da bilinen taşınabilir diskler, dijital verilerin saklanabildiği teknolojilerdir. Dijital arşivlerin istenilen tüm bilgisayarlarda kullanılmasını sağlayan Seagate, Lizer, Toshiba, Western, Sony ve Samsung harici harddisk'leri incelemek, kullanıcı yorumları ve özelliklerine göre en doğru seçimi yapmak için Akakçe en uygun adres.

Taşınabilir Disk Nedir?
Dijital dosyaları arşivlemeye yarayan, yüksek depolama kapasitesine sahip taşınabilen disklerdir. Bilgisayarlarda bulunan harddisk'lerden ayrılan en önemli özellikleri, istendiği zaman kullanılacak bilgisayara bağlanabiliyor olmasıdır. Bu bağlantı için kablolu ya da kablosuz harddisk teknolojileri bulunur. Geniş bir depolama alanı bulunduran bu disklerin kapasitesi, 120 GB ila 40 TB arasında değişkenlik gösterir. 1 TB harici harddiskler en çok tercih edilen kapasite tercihleri arasında bulunur.

Taşınabilir Disk Alırken Nelere Dikkat Edilir?
Harici harddiskler, belgelerimizi emanet edeceğimiz araçlar oldukları için fazlaca önem taşırlar. Bu diskler için önce ihtiyaç duyulan kapasite ve hız belirlenmelidir. Ön bellek kapasitesinin yanında USB 3.0 girişi, E-SATA girişi, firewire özelliği gibi birçok fonksiyonun da bilgisayarla uyumlu olup olmadığı hakkında fikir sahibi olunmalıdır. Taşınabilir harddisk'in boyutları ve ağırlığı da tercih sebepleri arasında bulunan güçlü özelliklerdendir.

Taşınabilir Harddisk Fiyat Aralıkları
Harici harddisk fiyatlarını etkileyen faktörler arasında diskin kapasitesi, teknolojik özellikleri, marka ve satış sonrası sunulan hizmetler rol oynar. 105 TL'den başlayarak farklı fiyatlarla karşımıza çıkan taşınabilir harddiskler arasında seçim yapmadan önce avantaj ve kampanyalarından haberdar olmak için Akakçe'ye danışabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Taşınabilir Disk

ÖncekiSayfa: 1 / 40Sonraki

Taşınabilir Disk ile ilgili kategoriler:Taşınabilir Disk Kılıfı

Büyük MağazalardanMedia Markt Taşınabilir Disk (26)

Taşınabilir Disk Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Diskler

En Çok İlgi Gören Taşınabilir Diskler

Taşınabilir Disk Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Taşınabilir Disk Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s