Bellek Fiyatları ve Çeşitleri

Hafıza, RAM

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 39 markadan 2.223 bellek için fiyatlar listeleniyor. 42 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bellek
Bilgisayar teknolojilerinin en önemli ürünlerinden biri olan bellekler, bu kategori altında farklı seçeneklere sahiptir. Bilgisayarların ana parçalarından olan geçici bellek yani RAM, bilgisayarlar arasında dosya taşınmasını sağlayan USB bellekler ve birçok mobil cihazda kullanılan hafıza kartları, bu kategori altında değerlendirilir. Akakçe de bu ürünlerin fiyat listesi, kullanıcıların yorumları ve ürün özelliklerini sunarak ihtiyaç duyduğunuz bellek seçeneğine sahip olmanıza yardımcı olur.

Geçici Bellek-RAM
İşletim sistemi üzerinde gerçekleştirilen bütün işlemlerin hızlı bir şekilde donanım araçlarına iletilmesi, işlemin gerçekleşmesini sağlar. Bu aşamaya kadar da RAM yani geçici bellek, yapılan işlemleri geçici olarak kaydeder. Mesela yüksek grafik özellikli oyunların daha rahat ve keyifli oynanabilmesi için bilgisayarın RAM'inin yüksek olması gerekir. Kingston HyperX, Corsair, Zeppelin, Hi-Level RAM markaları tarafından geliştirilen 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 GB kapasiteli DDR2, DDR3 ve DDR4 RAM'ler, PC'ler ve dizüstü bilgisayarlar için farklı seçeneklere sahiptir.

USB Bellek
Gelişen teknolojinin en büyük yansımalarından biri olan flash bellekler ya da USB bellekler, bilgisayarlar ve diğer cihazlar arasında hacimli dosyaların transfer edilmesini sağlarlar. Sandisk, Samsung, Kingston, Verbatim, Toshiba flash bellekler, farklı kapasite ve boyut seçenekleriyle her türlü ihtiyaca karşılık veriyor. 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512 GB ve 1 TB flash belleklere, geniş bir film arşivinden küçük hacimli belgelere kadar birçok şeyi depolayabilirsiniz.

Bellek Fiyatları
Birçok seçeneği bulunan bellek kategorisinde her türün fiyat aralığı farklıdır. RAM fiyatları 20 TL ile 2.000 TL, flash bellek fiyatları da 10-3.000 TL aralığında yer alır. Burada fiyatları belirleyen, ürünün markası, hızı, güvenlik özellikleri ve kapasitesidir. Akakçe de tüm bu özellikler hakkında bilgi sahibi olmanızı ve kampanya ile indirim seçeneklerinden yararlanarak en yüksek donanımlı bellek ürünlerini en uygun fiyata satın almanızı sağlar.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bellek

ÖncekiSayfa: 1 / 93Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Bellekler

En Çok İlgi Gören Bellekler

Bellek Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bellek Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s