USB Bellek Fiyatları

Taşınabilir Bellek, Flash Bellek

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 76 markadan 4.170 usb bellek için fiyatlar listeleniyor. 61 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

USB Bellek
Belgelerin, videoların, filmlerin, programların ve diğer dosyaların taşınmasında kullanılan USB bellekler, pratiklik sunmaları bakımından oldukça önemlidirler. Üstelik yıllar geçtikçe boyutları küçülüyor ve kapasiteleri artıyor. Piyasada bulunan ve ihtiyaçlarınıza uygun SanDisk, Kingston, Samsung, Toshiba, HP, Philips USB bellek çeşitleri arasından seçim yapabilmek için tek yapmanız gereken ise akakce.com'a danışmak. Ürün özellikleri ve kullanıcı yorumlarıyla birlikte fiyat listesi de sunan Akakçe, en doğru ürüne en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor.

USB Bellek Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

- Kapasite
Teknoloji geliştikçe flash belleklerin kapasiteleri de artıyor. 1969'da insanlığı Ay'a taşıyan Apollo 11 uzak aracının belleği yalnızca 64 KB iken günümüzde 1 TB USB bellekleri iş yerlerinde kullanmak mümkün. 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512 GB ve 1 TB USB bellek seçenekleri, teknolojik gelişimin bilgisayar aksesuarlarındaki etkisini de gösteriyor. Ancak kapasite arttıkça flash disklerin fiyatları da artıyor.

- Güvenlik Önlemleri
USB belleklere aktarılacak dosyaların güvenliğini sağlamak, yeni nesil cihazlarla daha kolay. Birçok flash bellekte bulunan şifre koruma ve yazma koruma gibi özellikler sayesinde cihazın içindeki bilgilere ve dosyalara, yetkisiz kişilerin ulaşmasının önüne geçilebiliyor. Ayrıca içindeki dosyaları silmek ve başka dosya eklemek de bu güvenlik önlemleri sayesinde sınırlandırılabiliyor.

- Okuma-Yazma Hızı
USB bellek alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de verileri aktarma hızı, yani okuma-yazma hızı. USB 2.0 ve USB 3.0 arabirim seçeneklerinin bulunduğu USB belleklerde hızlı okuma-yazma hızı ne kadar yüksekse, dosya aktarım süresi de o kadar kısalır. Eski flash bellekler USB 2.0 arabirim özelliğine sahipken günümüzde üretilen cihazlar USB 3.0 ile 240 MB/s okuma ve 160 MB/s yazma hızı sunuyor.

USB Bellek Fiyatları
Kapasite, güvenlik koruması ve okuma-yazma hızı arttıkça USB bellek fiyatları da artıyor. Özellikle tak-kullan özellikli USB bellek özelliği de fiyatları etkiliyor. En ucuz USB bellekler 8 TL'den başlarken 1 TB USB bellek fiyatları 2.500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Bu geniş fiyat aralığında ihtiyaçlarınıza en uygun ürüne sahip olmak için Akakçe'ye danışın, kampanya ve indirimlerden yararlanarak karlı alışverişin keyfini çıkarın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. USB Bellek

ÖncekiSayfa: 1 / 174Sonraki

Büyük MağazalardanMedia Markt USB Bellek (50)D&R USB Bellek (30)

USB Bellek Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 31 AğustosSon gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan USB Bellekler

En Çok İlgi Gören USB Bellekler

USB Bellek Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan USB Bellek Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s