Hoparlör Fiyatları ve Modelleri

Speaker

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 85 markadan 682 hoparlör için fiyatlar listeleniyor. 59 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Hoparlör
Bilgisayar, TV, müzikçalar gibi araçlarda sesin daha geniş alanlara yayılması için hoparlörler tercih edilir. Ses ve görüntü cihazlarının hemen tamamında dahili hoparlörler ve ses sistemleri bulunsa da Creative, Mikado, Philips, Snopy, Goldmaster, Edifier, Logitech, Pioneer hoparlör markaları tarafından üretilen ve akakce.com aracılığıyla sahip olunabilecek cihazlar sayesinde dinlenilen müzik ya da izlenilen filmin ses kalitesi arttırılarak alınan keyif iki katına çıkarılabilir. Farklı hoparlörler için fiyat listesi, özellik karşılaştırma, kullanıcı yorumlarını okuma gibi seçenekler sunan Akakçe ile uygun alışveriş fırsatına sahip olmak çok kolay.

Hoparlör çeşitleri
Hoparlörler, kullanım alanlarına, kullanılacakları araçlara, parça sayılarına ve tasarımlarına göre farklı seçeneklere sahiptirler. özellikle evlerde sıklıkla tercih edilen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ses sistemi seçenekleri ile sinema ses kalitesine sahip olmak mümkünken dizüstü bilgisayarlar için de Bluetooth hoparlörler sıklıkla kullanılır. Masaüstü bilgisayarlar için amfiye gerek olmayan 2'li bilgisayar hoparlörü modelleri popülerken seyahatler ve ofisler için de taşınabilir mini hoparlörler oldukça kullanışlıdır.

Hoparlör Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Alınacak hoparlöre karar vermeden önce birlikte çalıştırılacak bilgisayar ya da TV'nin ses kartına dikkat etmek gerekir. Yeni nesil ses kartları çoklu hoparlör girişini desteklediği için surround ses teknolojisi sunan ev sinema sistemleri değerlendirilebilir. Hoparlör üzerinde yer alan ve RMS olarak adlandırılan güç değerleri de sesin kalitesini belirlemekte önemlidir. Genellikle 20'den başlayıp 500 Watt'a ve hatta daha fazlasına ulaşan ses çıkış gücü, hoparlörün kullanılacağı alan dikkate alınarak seçilebilir. Ancak amfi olarak da bilinen amplifikatöre sahip hoparlörler, istenilen bass, tiz gibi ayarların yapılmasına imkan tanıdığı için öncelikli olmalıdır.

Fiyat Aralığı
Hoparlör fiyatları, marka, hoparlör sayısı, ses çıkış gücü, kullanılan malzeme gibi birçok farklı özelliğe göre değişkenlik gösterir. Klasik bilgisayar hoparlörleri daha uygun fiyatlardayken çok parçalı ses sistemlerinin fiyat aralığı daha geniştir. En ucuz hoparlör modellerine sahip olmak ya da kampanyalar ve indirimlerden yararlanmak içinse akakce.com'a danışmak yeterlidir.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Hoparlör

ÖncekiSayfa: 1 / 29Sonraki

Hoparlör Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Hoparlörler

En Çok İlgi Gören Hoparlörler

Hoparlör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Hoparlör Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s