150 TL ile 250 TL Arası Kulaklık Fiyatları

20 Eylül 2018 234 marka, 168 model, 97 satıcı

Kulaklık

Teknoloji ilerledikçe farklı tasarım ve donanım özellikleri kazanan ve bu değişimi sürdürmeye devam eden kulaklıklar, müzik dinlerken veya bir şeyler izlerken bize eşlik etmeye devam ediyor. Toplu taşımada ya da kalabalık ortamlarda istediğimiz şeyleri dinlememizi sağlayan kulaklıklar son zamanlarda uzun telefon görüşmeleri için de sıklıkla tercih ediliyor.

Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kulaklık alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, ihtiyacınıza uygun kulaklık modellerine yönelmektir. Ekstra ağırlık taşımaktan rahatsız olacaksanız kulak üstü kulaklık modelleri yerine kulak içi tasarımlara göz atabilirsiniz.
Kalabalık ortamlar için yalıtım özellikli silikon kulaklıklar, araç kullanırken görüşmeler yapmak için de bluetooth kulaklıklar tercih ediliyor. Ofiste kullanacağınız bilgisayar kulaklığı ile seyahatler için cebinizde taşıyacağınız telefon kulaklığı arasındaki hacim ve ağırlık farkı iyice değerlendirilmeli ve ihtiyaca uygun modeller seçilmelidir. Mikrofonlu kulak içi kulaklık modelleri ise sık sık uzun telefon görüşmesi yapan kişiler tarafından daha çok tercih edilmelidir. Ayrıca ses kalitesi, yalıtım, şarj süresi, kablo uzunluğu gibi özellikler de dikkate alınmalıdır.

Kulaklık Modelleri

Tasarım olarak birçok çeşidi bulunan kulaklıkları genel hatlarıyla kafa üstü kulaklık ve kulak içi kulaklık olmak üzere ikiye ayırmak mümkün. Ayrıca ense tipi kulaklık ya da ense üstü kulaklık olarak anılan tasarım da dahil edilebilir. Bağlantı özelliği olarak ise kablolu kulaklıklar ve kablosuz kulaklıklardan bahsedilebilir.

Kulaklıkların Kullanım Alanları

Mükemmel ses izolasyonu için en iyi kulaklık modelleri genellikle kulak üstü ve enseden kulaklıklardır. Boyutları büyük olmasına rağmen dış dünya ile irtibatı koparmanıza ve sadece dinlediğiniz şeye odaklanmanıza yardımcı olurlar. Üstelik mikrofonlu kulaklık seçenekleri sayesinde de bilgisayarınızda oyun oynarken ses ve görüntü senkronizasyonu sayesinde mükemmel konsantrasyon sağlıyorlar. Ense tipi kulaklıklar ayrıca spor kulaklığı olarak değerlendirilebilecek ürünlerdir. Kulak içi kulaklıklar ise küçük boyutlu telefon aksesuarları olarak kolay taşıma imkanı sunmalarının yanında sesin başka hiçbir engele takılmadan kulağınıza ulaşmasını sağlıyorlar. Bluetooth kulaklık ve wireless kulaklıkların yer aldığı kablosuz kulaklık kategorisi ise özellikle daha az fiziksel hareketin olduğu zamanlarda pratik kullanım sunar.

Kulaklık Fiyatları

Kulaklık fiyatları; tasarımlarına, malzeme kalitesine ve ses şiddetine göre farklılık gösteriyor. akakce.com’da yer alan fiyat listesi, karşılaştırma, kullanıcı yorumları gibi seçeneklerle kulaklık modelleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlere erişebilirsiniz. Creative, Logitech, Philips, Snopy, Sony, JBL kulaklık markalarının tasarladığı farklı modellerle ilgili kampanyalar, indirimli fiyatlar ve diğer avantajlar için akakce.com'a göz atmayı ihmal etmeyin.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kulaklık

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Büyük Mağazalardan

D&R Kulaklık (356)

Media Markt Kulaklık (289)

En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

En Çok İlgi Gören Kulaklıklar

Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kulaklık Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s