Access Point Fiyatları ve Modelleri

Erişim Noktası

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 36 markadan 490 access point için fiyatlar listeleniyor. 50 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Access Point
Modemler aracılığıyla yayılan internet bağlantısını toplayarak güçlendiren ve daha kaliteli, daha güçlü sinyaller oluşmasını sağlayan Access Point, yani erişim noktası ya da erişim noktası sağlayıcı, birden fazla bilgisayar üzerinde etkilidir. Akakçe de Airties, TR-Link, Dark, Ubiquiti, Inca, Zyxel, Everest, Netis Access Point modelleri arasından ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun seçeneklere sahip olmanızı sağlar. Akakçe, fiyat listesi ile birlikte kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini sunarak bilinçli alışverişin keyfini sürmenize yardımcı olur.

Access Point Nedir?
Birden fazla bilgisayarı kablosuz olarak birbirine bağlayabilen Access Point cihazları, ethernet kablosu ile sağlanan bağlantıyı kablosuz internete de dönüştürebilirler, yani kablolu ağları, kablosuz ağlara dönüştürürler. Bu cihazlar, kablosuz bağlantı sinyalini güçlendirmek amacıyla da kullanılırlar. Ayrıca router cihazlarla da karıştırılırlar. Access Point ile router cihazların farkı ise router'in, aldığı sinyali birden fazla bilgisayara ethernet kablosu aracılığıyla aktarmasıdır. Yani router, kablolu bağlantı sağlar.

Access Point Nerelerde Kullanılır?
Kablosuz bağlantı sağladığı gibi ethernet kablosuyla da sinyal dağıtıp güçlendirebilen Access Point cihazlar, ofislerde sinyal tekrarlayıcı olarak kullanılırlar. Bu sayede kablosuz kullanım mesafesini ve sinyal gücünü arttırır ve tüm bilgisayarların ağa dahil olmasını sağlarlar. Dış ortam için tasarlanan outdoor Access Point cihazlar ise yağmur, rüzgar gibi dış etkenlere karşı dayanıklı şekilde üretilirler. Ayrıca yazıcı ve harici disklerin internete ya da ağa bağlanması için de Access Point'lerden yararlanılabilir.

Access Point Fiyatları
20 TL ile 6.000 TL arasında değişen Access Point fiyatları, ürünün teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. 1, 2, 3, 4 antenli; 54, 108, 300, 600, 900, 1200, 1750, 1800, 1900 Mbps bağlantı hızına sahip; Ethernet özellikli ya da fiber bağlantı desteği sunan Access Point'ler arasından seçim yapmak için akakce.com'a mutlaka danışmalısınız. Kampanyalar, indirimler ve avantajlardan yararlanmak için acele edin.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Access Point

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Access Point'ler

En Çok İlgi Gören Access Point'ler

Access Point Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Access Point Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s