Kartuş Fiyatları ve Çeşitleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 40 markadan 8.390 kartuş için fiyatlar listeleniyor. 53 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kartuş
Kartuşlar tam anlamıyla mürekkep depolarıdır. Yazıcıların içine yerleştirilirler ve yazıcılar mürekkeplerini buradan sağlayarak baskı işlemini gerçekleştirirler. HP, Epson ve Canon kartuşlarının sanal mağazalardaki ideal fiyatlarını öğrenmek için akakce.com'un uzmanlığına danışabilirsiniz. Piyasa araştırmaları yaparak kullanıcılarının önüne en uygun fiyatları getiren Akakçe, güvenli ve karlı bir sanal alışveriş yapmak için en pratik yardımcıdır.

Kartuş Çeşitleri
Kartuşlar renklerine göre çeşitlenmektedir. Renkli yazıcılar için hem siyah kartuş hem de renkli kartuş gerekirken, gri tonlarında çıkış veren yazıcılarda sadece siyah kartuş yeterli olacaktır. Kartuşların büyük bir bölümü tekrar doldurulabilir, böylece aynı kartuştan düşük maliyetlerle daha çok verim alabilirsiniz. Kartuş dolumu kırtasiyelerde ve benzeri mağazalarda yapılmaktadır. Tekrar doldurulabilen kartuşlara bitmeyen kartuş da denmektedir fakat her yeni dolumda kartuşların performansı bir miktar azalmaktadır. Kartuş alırken güvenilir markaları seçmeye ve ürünlerin orijinal olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir, aksi takdirde kötü kalite mürekkepler yazıcılara zarar verebilir.

İnternetteki En Ucuz Kartuş Fiyatları
Kartuş fiyatları markadan markaya göre değişmektedir, ayrıca bazı markalar toplu kartuş paketleri hazırlayarak adet başına daha uygun fiyatlarla kartuş satışı yapmaktadır. En ucuz kartuşlar 4 liradan başlamakta, kalite ve adet sayısı arttıkça fiyatlar 167 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. >
 6. Kartuş

ÖncekiSayfa: 1 / 350Sonraki

Büyük MağazalardanMedia Markt Kartuş (116)Teknosa Kartuş (55)

En Çok İlgi Gören Kartuşlar

Kartuş Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kartuş Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.093 s