Toner Fiyatları ve Çeşitleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 41 markadan 24.599 toner için fiyatlar listeleniyor. 49 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Toner
En kaliteli baskı seçenekleri arasında yer alan lazer yazıcılarda kullanılan tonerler, püskürtme teknolojisi sayesinde az mürekkeple yüksek kalitede baskı özelliği sunar. Akakçe de Brother, HP, Samsung, Xerox, Lexmark, Canon toner çeşitleri arasından kullanım alışkanlıklarınıza, sıklığınıza ve beklentilerinize en uygun ürüne sahip olmanızı sağlıyor. Üstelik akakce.com'un birçok mağazayı karşılaştıran fiyat listesi ve ürün özellikleri sayesinde hem uygun hem de bilinçli alışveriş yapabilirsiniz.

Toner Çeşitleri
Yüksek kalite ve tasarruf özellikleri sayesinde sık sık çıktı alınan ofislerde tercih edilen tonerlerin de çeşitleri bulunur. Üreticiler tarafından kullanılması en çok önerilen tonerler, markaların kendi cihazlarına uygun olarak tasarladıkları orijinal tonerlerdir. Ancak bu tip tonerlerin biraz pahalı olması, zaman zaman kullanıcıları alternatif seçeneklere yönlendiriyor. Bunların başında da muadil tonerler geliyor.

Alternatif Toner Seçenekleri
Orijinal toner üreticileri dışındaki firmalar tarafından, orijinaliyle benzer özellikler taşıyacak şekilde üretilen muadil tonerler, en çok tercih edilen alternatif seçenektir. Orijinal toner kadar kaliteli ve tasarruflu baskı yapamasalar da yazıcı güvenliğine çok büyük tehdit oluşturmazlar. Diğer seçenek olan dolum tonerler ise mürekkebi biten tonerin, dolum firmaları tarafından doldurulmasıyla elde edilir. Toner dolumu kısa vadede karlı gibi görünse de hem kötü baskı kalitesi hem de yazıcı cihaza zarar vermeleri nedeniyle uzun vadede zararlı çıkmanıza neden olur.

Toner Fiyatları
Muadil toner fiyatları 25 TL'den başlarken birçok markanın, kendi cihazlarına uyumlu olarak tasarladıkları orijinal toner fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Öyle ki toner fiyatları 2.000 TL'ye kadar çıkabilir. Burada cihazınıza ve baskı beklentilerinize en uygun toner seçeneğine sahip olmak için yapmanız gereken ise akakce.com'a danışmak. Üstelik kampanya ve indirimlerden yararlanarak uygun alışveriş fırsatını değerlendirmek için de Akakçe sizi bekliyor.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. >
 6. Toner

ÖncekiSayfa: 1 / 1000Sonraki

Büyük MağazalardanMedia Markt Toner (40)

En Çok İlgi Gören Tonerler

Toner Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Toner Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.266 s