Çim Biçme Makinesi Fiyatları ve Modelleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 45 markadan 410 çim biçme makinesi için fiyatlar listeleniyor. 33 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi
Gelişmiş teknolojilere sahip çim biçme makineleri, mükemmel bir bahçeye sahip olmanız için her türlü kolaylığı sağlayan özelliklerle donatılıyor. Özellikle bahçeli evlere sahip olan kişilerin çimlerine bakım yapmak için sıklıkla kullandıkları ve pratik olmalarıyla öne çıkan çim biçme makineleri, bahçenizi güzelleştirmenize yardımcı oluyor.

Çim Biçme Makinesi Seçimi
Çim biçme makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Ufak alanlardaki çim biçme işlemleri için elektrikli çim biçme makinesi tercih edilirken geniş bahçeler için de bir benzinli çim biçme makinesinin kullanılması öneriliyor.

Çim Biçme Makinesi Modelleri
Farklı kesim özelliklerine göre alt kategorilerde incelenebilecek olan çim biçme makineleri, ana hatları ile elektrikli ve benzinli olarak ikiye ayrılıyor. Bu modeller bahçenizin büyüklüğü ve kullanım sıklığınıza göre değişim gösteriyor.

Çim Biçme Makinesi Nasıl Kullanılır?
Elektrikli çim biçme makinesi kullanırken kablonun nerede olduğuna dikkat etmeli, ezilmemesini sağlamalısınız. Çim biçeceğiniz alanda taş, metal gibi cisimlerin bulunmaması da makinenin zarar görmemesi adına önemlidir. Yine elektrikli çim biçme makinelerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da çimler ıslakken kesim yapmamaya özen göstermektir. Her ne kadar emniyetli makineler tercih etseniz de ıslak zeminde yaşanabilecek kayma gibi durumlara karşı risk almamak en doğrusudur.

Çim Biçme Makinesi Fiyatları
En doğru çim biçme makinesi modeline yönelmek ve çim biçme makinesi fiyatları arasından en uygun olanı bulmak için akakce.com'a danışmalısınız. Bosch, Black&Decker, Einhell, Makita, Skil gibi çim biçme makinesi markalarının ürünlerine pek çok farklı mağaza aracılığıyla ulaşmanızı sağlayan akakce.com, kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan haberdar ederek güvenli alışverişe giden en kısa yolu sunuyor.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Çim Biçme Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Çim Biçme Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Çim Biçme Makineleri

En Çok İlgi Gören Çim Biçme Makineleri

Çim Biçme Makinesi Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Çim Biçme Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s