Matkap Fiyatları ve Çeşitleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 68 markadan 1.058 matkap için fiyatlar listeleniyor. 41 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Matkap
Yapı işlerinde kullanılan ve her evde zaman zaman ihtiyaç duyulan matkaplar, türlerine göre farklı materyallerde delikler açmak, montaj yapmak ya da bazen sadece duvara bir şeyler asmak için kullanılabiliyor.

Matkap Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Matkap alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında matkabı ne için kullanacağınız geliyor. Örneğin ev tipi kullanımları için darbesiz ve pratik kullanım olanağı sunan şarjlı matkap modelleri tavsiye ediliyor.

Darbeli Matkap Nerede Kullanılır?
Genellikle profesyonel kullanım için tercih edilen darbeli matkapların bir çoğu çift kollu olarak tasarlanıyor. Böylelikle darbeli matkaplar rahat bir tutuş ve hakimiyet sağlıyor. Ayrıca beton, fayans, metal gibi sert yüzeyleri delebilme özelliğine sahip olan darbeli matkapların kolay değiştirilebilir farklı ebatlardaki uçları ile dilediğiniz genişlikte delikler açabilirsiniz. Bazı modellerde kilitleme butonları da bulunan bu tip matkaplar, uzun süreli delme işlemleri için pratik bir kullanım sunuyor.

Darbesiz Matkap Nerede Kullanılır?
Ev tipi kullanım için daha uygun olan darbesiz matkaplar, en sert yüzeylerde darbeli matkaplar kadar etkili değil. Ahşap, fayans, tuğla gibi yüzeylerde etkin bir kullanım sağlayan darbesiz matkapları daha ufak çapta delikler açmak için tercih edilebiliyor. Batarya ile çalışan ve uzun süre dayanıklılığı olan şarjlı matkaplar kablo derdinden kurtarırken kolay bir kullanım vaat eder. Montaj ve diğer basit yapı işlerinde kullanım için ideal hale geliyor.

Matkap Fiyatları
Konusunda uzman Bosch, Black&Decker, Makita, Dewalt, DBK, Stanley gibi pek çok markanın farklı matkap modellerine erişip size detaylı bir fiyat listesi sunan akakce.com, tüm kampanya ve indirimlere hakim olup alışverişlerinizden kar etmenize imkan tanıyor.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Matkap

ÖncekiSayfa: 1 / 45Sonraki

Matkap ile ilgili kategoriler:Matkap, Vidalama Ucu

Büyük MağazalardanBauhaus Matkap (31)Koçtaş Matkap (29)

Matkap Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Matkaplar

Matkap Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Matkap Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s