Vidalama Makinesi Fiyatları ve Çeşitleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 47 markadan 828 vidalama makinesi için fiyatlar listeleniyor. 41 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vidalama Makinesi
Hayatımızı kolaylaştıran el aletlerinin vazgeçilmezi olan vidalama makineleri, yapı sektöründe kendini kanıtlamış markalar olan Bosch, Dewalt, Max Exstra, Skil, Makita, Black&Decker vidalama makinelerini, sürekli geliştirdiği teknolojileriyle entegre ediyor. Akülü vidalama makine modellerine ait tüm marka, kampanya, indirim, kullanıcı yorumları, fiyat karşılaştırmalarına ulaşabileceğiniz Akakçe'den yararlanarak akıllı alışveriş için ilk adımı atabilirsiniz.

Vidalama Makinesi Nedir?
Şarjlı matkap ile sık sık karıştırılan vidalama makineleri, genelde matkaplar gibi sadece delme işlemi için kullanılmaz. Bu aletler, vida sıkma ve sökme işlemini pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Değişik boyutlardaki şarjlı vidalama makineleri, değiştirilebilir uçları, değişik kafa çeşitleri (yıldız, tork, düz), kullanıcıya kazandırdığı çabukluk ile tornavida setlerini rafa kaldırmayı başardı. Her evin alet çantasında bulunmaya başlayan bu makineler, mandrenli modellerine takılan matkap uçları ile delme işlemini sağladıkları için kısa sürede aranan yapı malzemeleri arasında yerini aldı.

Akülü Vidalama Makineleri Nasıl Kullanılır?
Şarj adaptörü aracılığıyla elektrik enerjisini, aküsüne depolayan vidalama aletleri, küçük boyutları ve hafiflikleri nedeniyle, kolayca taşınır ve diğer el aletlerinin yanında fazla yer kaplamadan muhafaza edilirler. Ortalama 3 ila 5 saat arasında şarj gerektirmeden çalışan bu makineler ile vidalama işlemleri kesintisiz olarak yapılabilir. Şarjlı vidalama aletlerinin en yararlı özelliklerinden biri de yapılacak işlemlere uygun kafa yapılarının bulunmasıdır. Sökülecek ya da sıkılacak vidalar ile uyumlu kafa yapıları arasından birini tercih ederek, emek ve zaman bakımından tasarruf edebilirsiniz.

Akülü Vidalama Makine Fiyatları
Şarjlı matkap fiyatları ile arasında büyük fark bulunmayan akülü vidalama makine fiyatları, değişkenlik gösterir. 35 TL'den 2. 500 TL'ye kadar geniş fiyat yelpazesi bulunan bu aletler sayesinde, işinizi kolaylaştırmak ve en uygun fiyatla en yüksek performansı elde etmek için akakce.com'a göz atmanız yeterli.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Vidalama Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 35Sonraki

Büyük MağazalardanKoçtaş Vidalama Makinesi (40)Bauhaus Vidalama Makinesi (28)

Vidalama Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Vidalama Makineleri

En Çok İlgi Gören Vidalama Makineleri

Vidalama Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Vidalama Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s