Yastık Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 32 markadan 295 yastık için fiyatlar listeleniyor. 38 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yastık
Sağlıklı ve konforlu uyku üzerinde etkili olan yastıklar, genelde yatak odalarında kullanılsa da son zamanlarda yolculuklara ve ev dekorasyonlarına da eşlik ediyor. Özdilek, Taç, Penolope, Well Mat, Serenade, Modacar, Yataş yastıklar; kullanıcı yorumları, fiyat listeleri, karşılaştırmaları ve indirimleri ile kaliteli uykularınıza eşlik etmek için Akakçe'de sizleri bekliyor.

Doğru Yastık Nasıl Seçilir?
Uyku setinin önemli elemanlarından olan yastıklar, konforlu uykuların en önemli eşyaları arasında bulunur. Ev tekstilinin vazgeçilmezi olan yastıklar, kullanıcının vücut sağlığı için önem taşır. Yastık seçiminde dikkatli olunmadığı takdirde boyun ağrıları ya da omurga problemleri görülebilir. İçinde yer yer boşluklar ya da yükseklikler bulunan homojen yastıklar tercih edilmemelidir. Yastık modelleri arasında seçim yaparken yastıkların aşırı sert ya da çok fazla yumuşak olmaması ise üstünde durulması gereken başka bir noktadır.

Rahat Bir Uyku İçin Farklı Seçenekler
Üretildiği malzemeye göre gruplandırılan yastıklar, kullanıcıya birçok seçenek sunar. En çok tercih edilen yastıklar arasında bulunan silikon yastıklar, pamuklu dış yüzeye sahiptir ve saf silikondan üretilir. Bu yüzden yumuşak yapıları ile bilinirler. Elyaf ve yün ve kaz tüyü yastıklar diğer yastık çeşitleri arasındadır. Boyun ağrıları ile karşı karşıya kalan kullanıcıların tercihi olan ortopedik yastıklar ergonomik yapıya uyumludur. Visco yastıklar ise genellikle boyun desteği olan, anti alerjik kaplamaya sahip şekil kazanma özelliği olan özel yastıklardır.

Diğer Yastık Çeşitleri
Yastıklar, kullanım alanlarına göre de değişkenlik gösterir. Bu sebeple yastıklar sadece gece uykularına eşlik etmez. Çeşitli renk, boyut ve desenlere sahip, bulunduğu ortama farklı bir hava katan dekoratif yastıkların yanında, seyahatlerde uyku problemine çare olan seyahat boyun yastıkları da bulunur. Ayrıca masa başı çalışanların bel ağrılarını ve duruş bozukluklarını engellemesi açısından ortapedik bel yastıkları da sıkça tercih edilir. Mutlu uykularınıza eşlik ederken, hayatınızın birçok alanında konforunuzu düşünecek en iyi yastıklar için akakce.com'a uğramanız yeterli.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Yastık

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Yastık Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Aranan Yastık Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s