Uyku Seti Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 1.528 uyku seti için fiyatlar listeleniyor. 26 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Uyku Seti
Kaliteli bir uyku, günlük hayattaki performansınıza olumlu yönde yansıdığı gibi daha sağlıklı ve uzun bir hayata sahip olmanızı da sağlar. Bu nedenle Akakçe'ye danışırsanız Belenay, Kupon, Soley, Taç, Altınbaşak, Baysal uyku seti markaları arasından, daha iyi uyumanıza yardımcı olacak seçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve ürün özellikleri sunan akakce.com sayesinde doğru uyku setine sahip olurken kampanya ve fırsatlardan da yararlanırsınız.

Uyku Seti Çeşitleri
Uyku setleri yetişkinler ve çocuklar ile bebekler için farklı tasarımlar ve özelliklerde üretilirler. Yetişkin uyku setleri, yatağın genişliğine göre değişiklik gösterir. Tek kişilik ve çift kişilik uyku seti modellerinde yer alan çarşaf, yorgan kılıfı ve yastık kılıfları bir uyum sergilerken farklı desen çeşitleri de yatak odası dekorasyonuna en uygun seçimin yapılabilmesine imkan tanır.

Çocuk ve bebek uyku seti modelleri ise daha renkli, daha eğlenceli figürlerin yer aldığı tasarımlardan oluşur. Bebek uyku setleri genellikle beşiklerin ve park yatakların boyutlarıyla uyumluyken çocuk uyku seti modellerin tasarımında çocuk yataklarının ölçüsü dikkate alınır.

Uyku Setlerinde Kullanılan Kumaşlar
Kaliteli bir uyku ve uzun ömürlü kullanım için uyku setinin üretildiği kumaş oldukça önemlidir. En çok tercih edilen türü pamuklu uyku seti ve nevresim takımıdır. Dayanıklı bir malzeme olan pamuğun verdiği yumuşaklık hissi ve hava geçirme özelliği, uyurken vücudun hava almasına yardımcı olduğu için tercih edilir.

Saten uyku seti, parlak ve kaygan olduğu için tercih edilse de daha çok nevresim olarak kullanılır. Kalitesi tartışılmaz saten ile yumuşaklığı birleştiren pamuk saten uyku seti, ütü istememe, terletmeme ve sık dokuma özellikleriyle oldukça popülerdir. Son yıllarda kullanımı gittikçe artan renforce uyku seti ve nevresimler ise doğal malzemeden üretildiği için çevreye ve insana asla zarar vermez, doğru yıkamayla uzun süre kullanım imkanı sunar. Ayrıca emprime, polyester, kreton, bambu uyku seti seçenekleri de bulunur.

Uyku Seti Alırken
Uyku seti alırken dikkat edilmesi gereken, kumaşın cinsi ve kalitesidir. Hava alan kumaşlar, uyurken terlemenizi önler ve uyku kalitesini arttırır. Ayrıca nemi emen özellikteki kumaşlar da huzurlu bir uyku için önemlidir. Akakçe aracılığıyla 30 TL ile 400 TL arasında değişen uyku seti fiyatları arasından inceleme yaparak size en uygun ürünü seçebilir, daha enerjik bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Uyku Seti

ÖncekiSayfa: 1 / 64Sonraki

En Çok Aranan Uyku Seti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s