Erkek Bakım Kiti Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 22 markadan 145 erkek bakım kiti için fiyatlar listeleniyor. 60 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Erkek Bakım Kiti
Günümüzde hemen hemen bütün erkekler, daha yakışıklı ve bakımlı görünmek için kişisel bakım ürünleri kullanıyor. Tıraş makineleri, erkeklerin bu konuda yardım aldıkları en önemli cihaz ve Fakir, Remington, Goldmaster, Babyliss, Rowenta, King, Philips gibi birçok marka, içerisinde farklı işlevlere sahip çeşitli aparatların bulunduğu erkek bakım kitleri üretiyor.

Erkek Bakım Kiti Modelleri
Erkek bakım kitleri içerisinde çeşitli özelliklere sahip tıraş makineleri bulunuyor. Modelleri birbirinden ayıran en önemli farklar ise çalışma prensipleri, batarya kapasiteleri ve ek aparatlar oluyor. Çalışma prensibi olarak yatay ya da dairesel hareketlerle çalışan tek başlıklı tıraş makinesi modelleri mevcut. Bunun dışında çok başlıklı tıraş makinesi de farklı başlıklar ile yatay ya da dairesel olarak tıraş yapabiliyor.
Batarya kapasiteleri yüksek olan modeller ise tıraş sırasında şarj bitmesi gibi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyor. Düşük bataryalı modellerden birini tercih edecek kullanıcıların ise prize takılı olarak da çalışabilme özelliğine sahip bir tıraş makinesi alması gerekiyor. Ek aparatlar arasında ise burun kılı temizleyici ve favori başlığı gibi ekstra başlıkların bulunduğu modeller satılıyor. Ek aparatlar sayesinde hem saçınızı hem de sakalınızı kesebilir ve bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkek Bakım Kiti Fiyatları
Erkek bakım kitlerinin fiyatları modele ve markaya göre değişiklik gösteriyor. Erkek bakım kiti ya da tıraş makinesi fiyatları 20 TL’den başlayıp 630 TL’ye kadar uzanıyor. Markaların tıraş makinelerini en uygun fiyatlarla satın almak için Akakçe'nin karşılaştırmalı fiyat listelerine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Erkek Bakım Kiti

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Büyük MağazalardanTeknosa Erkek Bakım Kiti (25)

Erkek Bakım Kiti Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 10 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Erkek Bakım Kitleri

Erkek Bakım Kiti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Erkek Bakım Kiti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s