Oto Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 26 markadan 169 oto buzdolabı için fiyatlar listeleniyor. 17 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Oto Buzdolabı
Otomobilinizle uzun seyahatlere çıkarken, sevdiklerinizle birlikte şehirden uzaklaşıp piknik yapmaya giderken veya kendinizi doğanın kollarına bırakmak için yola koyulurken en büyük yardımcınız olacak oto buzdolapları, ilaçlarınızı, yiyecek ve içeceklerinizi bozulmadan saklayacak pratik ürünlerdir. And, Black&Decker, Kale, Master, Modacar oto buzdolaplarını ürün özellikleri, kullanıcı yorumları, fiyat listeleri bazında karşılaştırmalı olarak Akakçe'de inceleyebilir, size en uygun olan seçeneği kafanızda soru işareti olmadan satın alabilirsiniz.

Oto Buzdolaplarının Özellikleri Nelerdir?
Araç buzdolabı modelleri ısıtma, soğutma ve buz yapma özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Büyüklükleri ise litre kapasitelerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Koltuk üzerinde ya da bagajınızda kullanabileceğiniz oto buzdolabı modelleri fermuarlı, kutu, bardak bölmeli, tekerlekli gibi özelliklerle de zenginleştirilmiştir.

Oto Buzdolabı Neye Göre Seçilir?
Ortalama kaç kişi için yiyecek ve içecek muhafaza etmek istiyorsunuz? Uzun yolculuklarınız yaklaşık kaç saat sürüyor? Marka ve modellerde aradığınız özellikler neler? Bu soruların cevaplarını vererek size uygun oto buzdolabını seçebilir, özellikle yaz aylarında arabanızla yapacağınız seyahatleri konforlu ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Oto Buzolabı Nasıl Çalışır?
Normal buzdolabı ile aynı çalışma sistemine sahip olan oto buzdolapları, kompresörlüdür ve çok az enerji tüketir. Aynı zamanda derin dondurucu işlevi de görür.

İndirimli ve kampanyalı oto buzdolabı modellerini akakce.com'dan karşılaştırmalı olarak inceleyin, avantajlı alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Oto Buzdolabı

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Oto Buzdolabı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Oto Buzdolapları

Oto Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Oto Buzdolabı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s