Dambıl Fiyatları ve Modelleri

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 41 markadan 1.260 dambıl için fiyatlar listeleniyor. 30 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Dambıl
Vücut geliştirme ve ağırlık çalışmalarında kullanılan el halterleri bir diğer söylemi ile dambıl, temel serbest ağırlık biçimleri arasındadır. Vücutta bulunan neredeyse her kas grubunu çalıştırması ile bilinen bu spor aletleri, birçok sporcunun da ısınma hareketleri ve antrenmanlarına yardımcı olur. Ravel, Delta, Spin, Sportica, Hattrick, Cosfer, Voit dambıl çeşitlerine ait fiyat listeleri, kampanya, indirim, kullanıcı yorumlarına akakce.com ile ulaşarak, uygun fiyata düzgün bir fiziğe ve sağlıklı bir bünyeye kavuşabilirsiniz.

Dambıl ile Neler Yapılır?
Dambıllar spesifik kaslara odaklanan diğer ağırlık aletlerinin aksine, vücutta bulunan birçok kasın güçlenmesine olanak tanır. Ayrıca dambıllar, uzuvlar arasında güç dengesizliklerinde de kullanıcıya yardımcı olur. Dambıl, diğer ağırlık aletleri gibi sabit durmayı gerektirmediği için eklemleri de çalıştırır. Sakatlık riskinin az olduğu bu alet, kauçuk kaplı olduğu için yere bırakıldıklarında dahi zemine zarar vermez. Fazla yer kaplamadığı için de ev kullanımları için son derece uygundur.

Dambıl Çeşitleri
Dambılların sabit ağırlıkları olduğu gibi, eklenebilir ya da çıkarılabilir ağırlıklar ile de ayarlama yapılabilir. Dambıl seti olarak kullanıcıya ulaşan dambılların ağırlık seçenekleri genellikle, 1 kg, 2 kg, 5 kg, 75. kg, 10 kg, 12.5 kg, 15 kg olarak belirlense de profesyonel sporcular için farklı alternatifler de mevcuttur. Dambıl satın alırken, geliştirilmek istenen bölgeye ve vücudun direncine uygun olarak ağırlık belirlenmelidir.

Dambıl Fiyatları
Dambıl fiyatları ağırlık plakalarının çeşitlerine, kullanılan malzemeye, marka ve modele göre değişiklik gösterir. Aynı şekilde bu fiyat farklılıkları dambıl seti fiyatları için de geçerlidir. Ortalama olarak 5 TL ve 850 TL arasında geniş bir fiyat aralığı olan dambıllar arasında size en uygun olana ulaşmak için Akakçe'nin sunduğu karşılaştırmalı fiyat listelerine göz atabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Dambıl

ÖncekiSayfa: 1 / 53Sonraki

Dambıl ile ilgili kategoriler:Ağırlık Eldiveni, KemeriBar, Plaka

Dambıl Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Dambıllar

Dambıl Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Dambıl Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s