Fotokopi Kağıdı Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 24 markadan 409 fotokopi kağıdı için fiyatlar listeleniyor. 28 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Fotokopi Kâğıdı
Ofislerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan fotokopi kâğıdı; gramaj, ebat ve üretildiği malzeme bakımından gruplara ayrılır. Her ofiste mutlaka stokla olması gereken fotokopi kâğıtlarını üreten birçok marka bulunmaktadır. Copier, Avansas, Canon, Navigator, Double, Xerox, Svetocopy, Alex Schoeller gibi markalar fotokopi kâğıdı üretiminde profesyonelleşmiştir. Sanal marketlerdeki en ucuz fotokopi kâğıdı fiyatları arayışındaysanız Akakçe uzmanlığına güvenebilirsiniz. Kullanıcı yorumları sayesinde fikir sahibi olabileceğiniz akakce.com, ziyaretçilerinin güvenli bir alışveriş yapabilmeleri için bilgi vermektedir.

Fotokopi Kâğıdı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Fotokopi kâğıdı alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey gramajıdır. Günümüzde markaların standardı 80 gr. ağırlığındadır; bu gramajdan daha düşük ürünler ışığı geçirerek kâğıttaki mürekkebin iki yönden de görülmesine neden olabilir. Bu durum, çift taraflı baskılarda sorun yaratır. Fotokopi kâğıdı alırken dikkat edilmesi gereken ikinci nokta ise hangi boyutta olacağıdır; çoğu yazıcı A4 kâğıt kullanır.

Kalitesiz Fotokopi Kâğıtları Uzun Vadede Zararlıdır
Fotokopi kâğıdı fiyatları markadan markaya göre değişiklik göstermektedir, piyasada ismi bilinmeyen üreticilerin imal ettiği kalitesiz fotokopi kâğıtları içerdikleri kimyasallar nedeniyle fotokopi makinelerine ve yazıcılara zarar verebilir. Bu tür kâğıtlar çok kolay deforme olduğundan ayrıca kaliteli kâğıtlara oranla çok daha fazla tüketilir ve hem cebe hem de çevreye zarar verirler.

Ucuz ve Kaliteli Fotokopi Kâğıdını Arıyorsanız
Fotokopi kâğıdı fiyatları ortalama 10 TL ile 20 TL arasında değişmektedir, koli şeklinde alımlarda ücretler daha da ekonomikleşmektedir. Sanal mağazalardaki en ucuz A4 fotokopi kâğıdını arıyorsanız akakce.com olarak size yardıma hazırız.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Fotokopi Kağıdı

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Fotokopi Kağıtları

En Çok İlgi Gören Fotokopi Kağıtları

Fotokopi Kağıdı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Fotokopi Kağıdı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s