Hesap Makinesi Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 637 hesap makinesi için fiyatlar listeleniyor. 40 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Hesap Makinesi
Karışık hesaplamaların pratik çözümü hesap makineleri, ofislerin vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Dört işlemden en karışık hesaplamalara kadar birçok alanda kullanılabilen hesap makineleri, sıfır hata payıyla çalışanların hayatını kolaylaştırırlar. Canon, HP, Catiga, Texas Instruments ve Casio hesap makinelerinin sanal mağazalardaki ideal fiyatlarına ulaşmak için akakce.com uzmanlığına güvenebilirsiniz. Akakçe, en iyiye en ucuz fiyatlarla ulaşabilmeniz ve fiyat karşılaştırmalı listeler eşliğinde güvenilir bir alışveriş yapmanız için her zaman yanınızda.

Hesap Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Günümüzde hesap makineleri iki gruba ayrılır: Cep tipi standart hesap makineleri ve bilimsel hesap makineleri. Standart hesap makineleriyle dört işlem, karekök alma, yüzde hesaplama gibi sıradan matematik uygulamaları gerçekleştirilebilirken bilimsel hesap makineleriyle karışık mali ve bilimsel işlemler yapılabilir. Hesap makinesi alacaksanız ne tür işlemler yapacağınıza bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Hesap makinesi alırken markanın güvenilirliğini öncelik olarak belirlemek de bir yöntemdir. Çünkü bilinmeyen markaların ürünleri kısa sürede arızalanabilmekte ve bazen işlemci hataları yüzünden hesaplama hataları yapabilmektedir.

Bilimsel Hesap Makineleriyle Neler Yapılabilir?
Bilimsel hesap makineleri özellikle ekonomi ve mühendislik bölümlerinde sıkça kullanılır. Her türlü polinom, rasyonel, trigonometrik, hiperbolik, logaritmik, üstel vb. fonksiyonları çözebilmelerinin yanı sıra popülasyon-sample ortalaması, standart sapma ve varyans bulma hesaplamalarında da işe yararlar.

Ucuz ve Kaliteli Hesap Makineleri
Hesap makinesi fiyatları, cihazların özelliklerine bağlı olarak 15 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir. Nasıl bir model istediğinize bağlı olarak sanal mağazalardaki en uygun fiyatları akakce.com uzmanlığıyla keşfedebilir, kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Hesap Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

En Çok İlgi Gören Hesap Makineleri

Hesap Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Hesap Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s