Yazar Kasa ve Terazi Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 24 markadan 233 yazar kasa ve terazi için fiyatlar listeleniyor. 44 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yazar Kasa ve Teraziler
Yazar kasa ve teraziler, ticaret hayatının olmazsa olmaz aletlerindendir. Hemen her işletmede bulunması gereken Beko, Vera Delta, Profilo, Olivetti, yazar kasa ve Tem, Dikomsan, Aclas terazi çeşitlerini, fiyat listeleri, teknik özellikleri ve indirimleriyle Akakçe'de bulabilirsiniz. Çünkü hesaplı alışveriş fırsatları ile ticaret hayatına karlı başlamanın tam zamanı!

Yazar Kasa
Hemen her işletmenin kullandığı ve her türlü satış işlemini kaydetmek için tasarlanan yazar kasalar, satıcı ve alıcı arasındaki alışveriş işlemini belgelerler. Türkiye'de birinci ve ikinci sınıf tüccarların yazar kasa kullanımları zorunludur. Bu zorunluluğun kullanıcıya yük olmaması için geliştirilen teknolojik yazar kasalar, kolay menü seçeneklerine sahiptir. Özellikle son dönemlerde kullanılan yazar kasa POS cihazları, bu alandaki teknolojik gelişmeyi kanıtlar. Hem POS makinesi hem de yazar kasayı birleştiren yeni nesil yazar kasalar kayıt dışı alışverişi ortadan kaldırırken, iki farklı iş yükünü tek bir teknoloji ile birleştirir. Yazar kasa fiyatları ve yazar kasa POS fiyatları marka ve sundukları teknolojiye göre fiyat değişiklikleri gösterseler de her bütçeye uygun seçenekler bulunabilir.

Terazi
Yazar kasalar gibi işletmelerin imdadına koşan teraziler, ağırlık ölçmeye yarar. Terazilerin üzerinde yer alan ekran sayesinde kolay ve net bir şekilde ağırlık bilgisine ulaşılır. Teknolojik özelliklerine ve modellerine göre farklılık gösteren terazi fiyatları, türlerine göre de değişkenlik gösterir. Genellikle market ve manavlarda kullanılan elektronik terazilerin yanında, çok düşük miktarları bile değerli olan maddeleri tartmakta kullanılan hassas teraziler de çokça talep edilen terazilerdir. Daha büyük maddelerin ölçümünde kullanılan kantar şeklinde teraziler de diğer alternatifler arasında bulunur.

Ticaret hayatınızı kolaylaştıracak ve sürekli ihtiyaç duyacağınız terazi ve yazar kasa çeşitleri hakkında bilgi sahibi olup alışveriş yapmanın yolu, akakce.com'dan geçiyor. Karar vermeden önce Akakçe'ye uğramayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Yazar Kasa ve Terazi

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

En Çok İlgi Gören Yazar Kasa ve Teraziler

Yazar Kasa ve Terazi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Yazar Kasa ve Terazi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.093 s