Çapa Makinesi Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 35 markadan 227 çapa makinesi için fiyatlar listeleniyor. 15 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Çapa Makinesi
Toprağın işlenmesi ve ekime hazır hale getirilmesi konusunda etkili olan çapa makinesi modelleri, çok büyük olmayan arazilerde toprağı işlemede kullanılır. Modern tarımda kendine önemli bir yer bulan bu makineler, bahçe ve arazi işlerinizde size fazlasıyla yardımcı oluyor.

Çapa Makinesi Çeşitleri
Birçok farklı arazi yapısında toprağı işlemek için kullanılan çapa makineleri, dizel ve benzinli olmak üzere ikiye ayrılır. Küçük araziler ve bahçeler için önerilen benzinli çapa makinesi, diğerlerine göre daha ufak motora sahiptir. Hafif motoru sayesinde rahat bir kullanım sağlarlar. Bireysel kullanım için piyasada en sık talep gören ürünler benzinli çapa makinesi modelleridir.
Çapa motoru dizel olan dizel çapa makinesi, 6 dönüm ve üzerindeki araziler için daha uygundur. Benzinli motora kıyasla daha ağır bir yapıya sahip olan dizel motorlar tasarruflu kullanım sağlar. Geniş tarım arazilerinde kullanmak için çapa makinesine ihtiyacınız varsa bu modellere yönelmelisiniz.

Arazi Yapısına Göre Çapa Makinesi Seçimi
Taşlı ve çakıllı arazileri işlemek, yumuşak toprak arazilerden daha zordur. Bu tipteki araziler için seçilecek çapalama makinesinin daha sağlam malzemeden üretilmiş olup motor gücünün daha kuvvetli olması önerilir. Ayrıca kullanımda pratiklik sağlaması adına iterek çalışan çapa makinesi yerine sadece yön vererek kullanılabilen makineler tercih edilebilir.

Çapa Makinesi Fiyatları
Çapa makinesi fiyatları, marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Verimli ve sessiz çalışma özellikleri ile tarımda en sık kullanılan araçlardan olan çapa makinelerine sahip olmak için akakce.com'a danışabilir ve en ucuz çapa makinesi modellerini nereden satın alabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz. Datsu, Honda, Kaan, Kama, İkra gibi alanında popüler markaların çapa makinesi seçeneklerini değerlendirmek için akakce.com'u ziyaret ederek kullanıcı yorumlarını ve özellikleri inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun çapa markaları arasından seçim yapabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Çapa Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

En Çok İlgi Gören Çapa Makineleri

Çapa Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Çapa Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s