Bebek Güvenlik Gereci Fiyatları ve Çeşitleri

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 109 markadan 992 bebek güvenlik gereci için fiyatlar listeleniyor. 66 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebek Güvenlik Gereci
Gelişim sürecinde keşfetme duygusunu öne çıkaran bebekler, ev içinde sürekli aktif durumda hareket ederler. Anne ve babaların bu hareketliliği sürekli kontrol altında tutmaları oldukça zordur. Bebeklerin çevrede bulunan eşyalardan zarar görmemesi için üretilen bebek güvenlik gereçleri bu sıkıntıların giderilmesini amaçlar. Bebeğinizin ev içinde sürpriz kazalarla karşılaşmasını önleyen Baby&Plus, Munchkin, Wellgro, Bebedue, Miny Baby, Baby Jem, Weewell, Chicco bebek güvenlik ürünlerini incelemek; kampanya, fiyat listeleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için akakce.com'dan yararlanabilirsiniz.

Uykuda Güvenlik
Bebek güvenlik setlerinin en gerekli parçası yatak bariyeri olarak bilinir. Korumalıkları olmayan veya kısa olan beşiklerde, yatak kenar koruyucularından yararlanılır. Uyurken sürekli hareket eden bebek ve çocukların yataktan düşmelerini önleyen bu ürünler, uyanan bebeklerin aşağıya atlama tehlikesinin de önüne geçer.

Teknolojik Ürünler
Uykuda güvenliği korumak için bebek telsizi gibi teknolojik ürünler de tercih edilir. Bebek telsizleri, ebeveynler başka odadayken bebeğin ne zaman uyandığını tespit etmek açısından önemli güvenlik gereçleridir. Hem sesi hem de görüntüyü ileten görüntülü bebek telsizi son zamanlarda sıkça kullanılmaktadır.Bebek telsizine alternatif olarak bebek kamerası da düşünülebilir. Özellikle çalışan annelerin içlerinin rahatlaması bakımından bebek kameraları önemlidir.

Özgürlüğü Keşfetme
Keşfetme dürtüsünü sonuna kadar yaşayan bebeklerin meraklarını sınırlandırmak yerine, onlara zarar gelmemesi için önlem niteliğinde üretilen gereçler de bulunur. Dubleks evlerde bebeğin merdivenlerden düşmesini engelleyen güvenlik kapısı, prizlere duyarlı olan, bebekleri elektrik akımından korumak için priz emniyet kilidi ebeveynlere bu konuda yardımcı olur. İçerisinde tehlikeli malzemelerin bulunduğu dolap ve çekmecelerin kolay açılmaması için tasarlanan dolap kilidi kullanılır. Köşe koruyucu, kapı stoperi, pencere kilidi diğer güvenlik ürünlerindendir. 3 TL ve 180 TL fiyatları arasında bulunan bebek güvenlik gereci çeşitlerinden ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyata Akakçe ile bulabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bebek Güvenlik Gereci

ÖncekiSayfa: 1 / 42Sonraki

Büyük MağazalardanKoçtaş Bebek Güvenlik Gereci (91)Joker Bebek Güvenlik Gereci (70)

En Çok İlgi Gören Bebek Güvenlik Gereçleri

Bebek Güvenlik Gereci Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bebek Güvenlik Gereci Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s