Kırıcı-Delici Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 45 markadan 437 kırıcı-delici için fiyatlar listeleniyor. 35 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kırıcı-Delici
Geniş çaplı tamirat ve tadilatların en önemli araçlarından olan kırıcı-delici aletlere, akakce.com rehberliğiyle sahip olmak çok kolay. Bosch, Dewalt, Hitachi, Makita, DBK matkap ve hilti markalarının tasarladığı ürünlerin fiyat listesi, modelleri, özellikleri ve yorumlarını sunan Akakçe, kampanya, indirim ve fırsatlar hakkında da en güncel haberleri veriyor. En uygun seçeneklere erişmenize yardımcı olan akakce.com ile hırdavat alışverişlerinde avantajlı fiyatlara sahip olursunuz.

Delici Matkaplar
Kırıcı-delici aletlerin başında gelen delici matkaplar, güç ve enerji kaynağı bakımından farklı seçeneklere sahiptirler. 800, 850, 1000, 1200, 1350, 1500, 1900, 2000 W delici matkap modelleri arasından deleceğiniz zemine ve ihtiyacınıza göre seçeneklere yönelebilirsiniz. Toz emme sistemli matkaplar, darbeli matkaplar, şarjlı matkap modelleri, matkap seti seçenekleri ve daha fazlası ile tadilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kırıcı Matkaplar-Hiltiler
İşlem yapılacak zeminin belli bir bölümünün yıkılması ya da asfalt, alçı ve çimento gibi tabakaların kırılması için kullanılan kırıcı matkaplar, hilti matkap olarak da anılırlar. Aslında bir marka olan ancak zamanla kırıcı delicinin adına da dönüşen hilti, en sert zeminlerin kırılması ve parçalanması işlemlerinde kullanılabilir. özellikle pnömatik kırıcılar yani basınçlı hava kullanan kırıcılar bu işlemler için sıklıkla kullanılırken farklı devir ve darbe güçlerine göre sınıflandırılırlar.

Kırıcı-Delici Fiyatları
100 TL ile 5.000 TL arasında değişen kırıcı delici fiyatları, güç ve kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. Daha çok ev işlerinde kullanılacak şarjlı matkap fiyatları daha ucuzken profesyonel darbeli matkap fiyatları daha yüksektir. Aynı şekilde Makita hilti fiyatları ve diğer profesyonel seçeneklerin fiyatları, basit kırıcılara göre daha yüksektir. İhtiyacınıza en uygun model ve fiyata erişmek içinse Akakçe en doğru seçenektir.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kırıcı-Delici

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Büyük MağazalardanKoçtaş Kırıcı-Delici (30)

Kırıcı-Delici Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Kırıcı ve Deliciler

En Çok İlgi Gören Kırıcı ve Deliciler

Kırıcı-Delici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kırıcı-Delici Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s