Mikrodalga Fırın Fiyatları ve Modelleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 64 markadan 512 mikrodalga fırın için fiyatlar listeleniyor. 60 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Mikrodalga Fırın
Hız ve pratikliğin en büyük ihtiyaçlardan biri olduğu günümüzde yemek hazırlamak için harcanan süre, mikrodalga fırınlar sayesinde oldukça kısalıyor. Özellikle yorgun hissettiğiniz veya acelenizin olduğu anlarda zamandan kazanmak istediğinizde mikrodalga fırınlar, saniyeler içinde yemeklerin ısınmasına yardımcı olarak kalabalık ailelerden yalnız yaşayan insanlara kadar herkesin mutfağının gözdesi olmayı başarıyor.

Mikrodalga Fırın Çeşitleri
Mutfak tezgahına ve dekorasyona göre mikrodalga fırınlar iki farklı çeşide sahip: Solo yani tezgah üstü mikrodalga fırınlar ve ankastre mikrodalga fırınlar. İlk ürünü mutfağınızda istediğiniz bölgeye taşıyabilir ve kolayca çalıştırabilirsiniz. Ankastre mikrodalga fırın ise tezgahta hazırlanmış gömme dolabında şık bir görüntü sunuyor, ancak başka bir alana taşınamıyor. Burada gri ya da beyaz mikrodalga fırınlar, mutfağınızın tarzına göre seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Mikrodalga Fırın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Mutfakların en pratik araçlarından olan mikrodalga fırınları alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. İlk olarak mikrodalga fırınınızı ne için kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Örneğin sadece yemek ısıtma veya buz çözdürme gibi işlemler için ızgaralı ve yemek pişirme özelliği olan mikrodalgalara ihtiyacınız olmayacaktır. Eğer mikrodalgada yemek pişirmek istiyorsanız pişirme seçenekleri olan çok işlevli modelleri tercih edebilirsiniz.
Bir diğer önemli husus ise mikrodalga fırın ölçüleri. Fırınınızı evde kullanacaksanız 17-20 litre arası hacme sahip mikrodalgalar yeterli olacaktır. İş yerleri için ise daha büyük mikrodalga fırın modelleri daha avantajlı oluyor.

Mikrodalga Fırın Fiyatları
Akakçe üzerinden edinebileceğiniz Samsung, Arçelik, Vestel, Beko, LG ve Bosh mikrodalga fırınlar, yorgun bir akşamda buzdolabından çıkardığınız yemeğinizi sadece birkaç dakika içerisinde hazır hale getirmenizi sağlıyor. Fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini sunan akakce.com sayesinde farklı özelliklere ve hacimlere sahip mikrodalga fırınlar arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.
Zamanlama, kalan süreyi gösterme, pişirme çeşitliliği, hacim ve marka, mikrodalga fırın fiyatlarını belirleyen faktörlerin başında geliyor. Fiyatlar ve donanım özellikleri hakkında en güncel bilgileri almak için akakce.com'a danışarak kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Mikrodalga Fırın

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Mikrodalga Fırın Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Mikrodalga Fırınlar

En Çok İlgi Gören Mikrodalga Fırınlar

Mikrodalga Fırın Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Mikrodalga Fırın Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s