Kompresör Fiyatları ve Modelleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 30 markadan 205 kompresör için fiyatlar listeleniyor. 40 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kompresör
İngilizcesi "compressor" olan kompresör, "sıkıştırıcı" anlamına gelir. Kompresörlerin türlerine göre sıkıştırılan şey, hava veya gaz olabilir. Black&Decker, Carub, Einhell, KL, S-link marka kompresörleri Akakçe'deki teknik özellikler, kullanıcı yorumları, fiyat listesi gibi seçeneklere göre karşılaştırmalı olarak inceleyebilir, hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize en uygun kompresörün hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Kompresör Nerelerde Kullanılır?
İnsan hayatına konfor ve kolaylık sağlayan kompresörler, inşaat sektöründen endüstriye, hastane ve otellerden otomotiv sektörüne kadar çok geniş bir alanda kullanılır. Örneğin otomobil lastikleri hava kompresörü ile şişirilir. Sessiz kompresör ve mini kompresör çeşitleri ile otel gibi yerlerde bile rahatlıkla kompresör kullanılmaktadır.

Kompresörün Çalışma Sistemi
Kompresör, sıkıştırdığı maddenin hacmini azaltırken basıncın artmasını sağlar. Ayrıca soğutma özelliğine sahip olmasından dolayı ısının yükselmesini engeller, yani yaşanacak riskleri en aza indirir.

Kompresör Çeşitleri Nelerdir?
Kompresörler pozitif deplasmanlı ve dinamik olmak üzere iki ana gruba ayrılır. Pistonlu, diyaframlı, dönen elemanlı kompresörler pozitif deplasmanlıların, aksiyal ve radyal kompresörler dinamik olanların altında yer alır. Dönen elemanlı kompresörler de tek ve çift rotorlu olarak çeşitlenir. Paletli ve sarmal tek rotorlu; dişli, motorlu ve vidalı kompresör, çift rotorlunun çeşitleridir.

İhtiyaçlarınızı karşılayan, kampanya kapsamında ve indirimli en iyi kompresörü satın almak için akakce.com'a tıklayın, sadece fikriniz değil bilginiz de olsun.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kompresör

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Kompresör Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Kompresörler

Kompresör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kompresör Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.125 s