Kahvaltı Takımı Fiyatları ve Modelleri

Kahvaltı Seti

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 48 markadan 877 kahvaltı takımı için fiyatlar listeleniyor. 36 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı
Güne enerji dolu bir başlangıç yapmanın en lezzetli ve pratik yolu kahvaltıdır. En şık ve kaliteli kahvaltı takımı modelleriyle sabahlarınızın daha eğlenceli olmasının yolu ise akakce.com'dan geçiyor. Keramika, Kütahya, Laviva, Schafer, Karaca, CVS, Goldmaster, Korkmaz kahvaltı takımı modelleri ve daha fazlası hakkında fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini bulabileceğiniz Akakçe sayesinde çeyiz seti oluştururken ya da kahvaltı setinizi yenilerken mükemmel seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Modelleri
- Malzemesine Göre
Kahvaltı takımı alırken dikkat edilecek ilk nokta, kullanılan malzemedir. Günlük kullanım için plastik ve seramik yemek takımları tercih edilebilirken hafta sonu aile boyu yapacağınız ya da misafir ağırlayacağınız kahvaltılar için de porselen kahvaltı takımı modellerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca son yıllarda bambu kahvaltı takımı çeşitleri de çeyiz setlerinde kendine yer bulmaya başladı.

- Tasarımına Göre
Klasik kahvaltı takımları genellikle kapaklıdırlar. Geniş bir servis tabağı üzerinde yer alan dikdörtgen, kare ya da yuvarlak kaselerden oluşan kapaklı kahvaltı takımlarının dışında birden fazla bölmeden oluşan sabit kahvaltı takımları ve reçellik, zeytinlik, peynirlik gibi parçaların ayrı ayrı kullanılabildiği parçalı kahvaltı takımı modelleri de bulunur. Geometrik şekilli ve tasarımlı modellerle birlikte çiçek, figür, işleme taşıyan şık ve dikkat çekici seçeneklerle masanıza farklı bir hava da katabilirsiniz.

- Parça Sayısına Göre
Kahvaltı takımı alınırken parça sayısına dikkat edilmelidir. Bir çeyiz seti için iki kişilik kahvaltı takımı yeterli olurken kalabalık aileler için daha çok parça sayısına sahip modeller değerlidir. 2, 6, 8, 12 kişilik kahvaltı takımı modelleri arasından ihtiyaca yönelik seçim yapmak, hiç kullanılmayacak parçaların buzdolabınızda yer kaplamasının önüne geçer. 8, 12, 24, 26, 34, 36, 37, 42, 46, 48 parça kahvaltı takımı modellerinde bulunan yumurtalık, tuzluk, biberlik, salatalık, kayık, şekerlik, reçellik gibi parçalar da kahvaltı seti alırken değerlendirme yapmanıza yardımcı olur.

Kahvaltı Takımı Fiyatları
Bir kahvaltı takımının fiyatını hem malzemesinin türü hem de parça sayısı belirler. Çok parçalı porselen kahvaltı fiyatları yüksekken çift kişilik plastik kahvaltı takımları daha uygun fiyatlardan sunulur. 25 TL ile 1.500 TL arasında değişen kahvaltı takımı fiyatları arasından en doğru ürüne bütçenizi sarsmadan sahip olmak ise Akakçe ile oldukça kolay. Kampanyalar, indirimler ve fırsatlar için akakce.com'a danışmanız yeterli.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kahvaltı Takımı

ÖncekiSayfa: 1 / 37Sonraki

En Çok İlgi Gören Kahvaltı Takımları

Kahvaltı Takımı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kahvaltı Takımı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s