Fincan, Fincan Takımı Fiyatları ve Modelleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 89 markadan 1.712 fincan, fincan takımı için fiyatlar listeleniyor. 52 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Fincan ve Fincan Takımı
Kahve tüm dünyada keyifle içilen bir içecektir ama Türk kahvesi denince sadece keyif kelimesi yeterli gelmez.

Fincan, kahve dışında her türlü içecek tüketiminde kullanılabilir ama Türk kahvesi kendi ritüelini oluşturmuştur ve onu özel kahve fincanı ile sunmak gerekir. Schafer, Sıla, Seramika, Kütahya Yargıcı, Naturaceram, Berf ve Paşabahçe fincan takımlarının sanal marketlerdeki uygun fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız akakce.com ilk tıklamanız gereken adrestir. Kullanıcı yorumları aracılığıyla ürünler hakkında fikir sahibi olabileceğiniz Akakçe, tüm sanal müşterilerin en doğru fiyatlarla alışveriş yapabilmelerini amaçlamaktadır.

Fincan Takımı Alırken
Fincan takımları işlevlerine göre farklı modellerde tasarlanmaktadır. Filtre kahve fincanları orta boyutlarda, geleneksel kahve fincanı modelleri ise küçük boyutlarda olur. Geleneksel modeller çoğunlukla Osmanlı döneminden motiflerle süslenir ve ayrıca fincan tabaklarında lokum koymak için yer bulunur. Kahvenin lokumla sunulması, eski zamanlardan beri kültürümüzden var olan bir gelenektir.

Bir Fincan Kahvenin 40 Yıl Hatırı Vardır
Kahve fincanları çoğunlukla porselenden imal edilir ama bazı markalar gümüş, bakır ve camdan kahve fincan takımları da üretmektedir. Misafirlerini şaşırtmak isteyenler için ilginç modeller de sunulmaktadır, sepet şeklinde kahve fincanları buna güzel bir örnektir. Kahvenin tadıyla ve kokusuyla tüm insanlığı etkileyerek kendi kültürünü oluşturduğu düşünülünce; fincan takımlarının neden bu kadar çeşitlilik gösterdiği anlaşılabilir. Kahve, Türk kültürünün vazgeçilmez öğesidir.

En İyi En Ucuz Fincan Takımları
Fincan takımları fiyatları markaya ve üretildikleri malzemeye göre değişiklik göstermektedir, sıradan takımlar 20 liraya alınabilirken kaliteli porselen takımların fiyatı 200 TL civarındadır. Tek fincanlar ise ortalama 10 TL civarında satılır ama indirim dönemlerinde fiyatları 5 TL'ye kadar düşebilir. Sanal marketlerdeki kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz? O zaman kendinize bir akakce.com üyeliği açmayı unutmayın!

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Fincan, Fincan Takımı

ÖncekiSayfa: 1 / 72Sonraki

Büyük MağazalardanEnglish Home Fincan, Fincan Takımı (24)

Fincan, Fincan Takımı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 18 TemmuzKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Fincanlar, Fincan Takımları

Fincan, Fincan Takımı Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Fincan, Fincan Takımı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s