Taşlama Makinesi Fiyatları ve Modelleri

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 48 markadan 625 taşlama makinesi için fiyatlar listeleniyor. 38 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Taşlama Makinesi
Demir kesme, taşlama ve parlatma işlemleri için kullanılan elektrikli el aletleri grubundan taşlama makinesi, spiral olarak da biliniyor. Bosch, Black&Decker, Attlas, Makita, Dewalt, Eninhell, DBK taşlama makineleri için fiyat listesi, model, teknik özellikler ve kampanyalar hakkında bütün bilgilere sahip olmanın yolu Akakçe'den geçiyor. Kaliteli ürünü en uygun fiyata bulmanıza olanak sağlayan Akakçe, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri tercihinize sunuyor.

Taşlama Makinesi Ne İşe Yarar?
Spiral taşlama makinesi olarak da bilinen taşlama makineleri, demir kesme ve kolayca zımpara yapma özellikleri ile kullanıcısına hem zamandan hem de emekten tasarruf etme imkanı tanır. Taşlama el aletlerinde, elektrikle veya hava ile çalışan seçenekler mevcuttur. Profesyonel olmayan uygulamalar için genelde tek elle kullanılabilen avuç içi taşlama aletleri tercih edilir. Elektrik motorunun gücüne göre performans gösteren bu aletlerin kullanımı ise oldukça pratiktir.

Taşlama Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Taşlama makinesi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, kullanım alanlarını belirlemektir. Günlük kullanımlarda tercih edilen düşük devirli avuç taşlama makinelerinin yanında, profesyonel kullanımlarda taşlama tezgâhları tercih edilir. Bunun dışında emniyet kilidi olan ürünler ile kaza risklerini en aza indirgeyebilir, toz sistemi olan taşlama makinelerini kullanarak, çalışma ortamınızdaki hijyeni koruyabilirsiniz.

Taşlama Makinesi Nasıl Kullanılır?
Spiral makinesi, metal keserken yüzeyleri pürüzlerden de arındırır. Fakat bu işlem için ayrı ayrı diskler kullanılır. Taşlama için taşlama diskleri ya da özel zımparalar, metal kesme işlemleri için ise kesici diskler tercih edilir. Taşlama için yüzeye çok baskı yapılmasına gerek kalmaz. Makine, insan emeği gerektirmeksizin motorunun performansına göre uygun sonuçlar verecektir.

Taşlama Makinesi Fiyatları
Taşlama makinesi fiyatları disk çapı, watt değeri ve markasına göre değişkenlik gösterir. 57 TL'den 2.550 TL'ye uzanan fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkan bu aletler, her bütçeye uygun olmaları yönünden tüm kullanıcılara hitap eder. Taşlama işlemlerinizde size yardımcı olacak en doğru taşlama makinesi seçenekleri için akakce.com'a danışmayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Taşlama Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

Büyük MağazalardanKoçtaş Taşlama Makinesi (26)Bauhaus Taşlama Makinesi (23)

Taşlama Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Taşlama Makineleri

En Çok İlgi Gören Taşlama Makineleri

Taşlama Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Taşlama Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s