Bebek Bakım Seti Fiyatları ve Çeşitleri

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 33 markadan 117 bebek bakım seti için fiyatlar listeleniyor. 73 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebek Bakım Seti
Bebekler, belirli bir yaşa kadar yakın ilgiye ve bakıma ihtiyaç duyarlar. Bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bebek çantanızı şimdiden düzenlemeye başlamanız ve içine neler koyacağınız hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Mustela, Chicco, Sebamed, Nivea, Dalin, Uni, Sevi, Bübchen, Otribebe, Baby Jem, Bioderma, Nuk ve Johnson's markalarının en uygun bebek bakım seti fiyatları için akakce.com uzmanlığına danışabilirsiniz. Kârlı sanal alışveriş için piyasaları araştıran Akakçe, kullanıcılarının en doğru fiyatlarla alışveriş yapabilmelerine yardımcı olmayı kendine misyon edinmiştir.

Yenidoğan için Bebek Bakım Setleri
Bebek bakımı konusunda hem annenin hem de babanın uzmanlardan gerekli bilgileri öğrenerek maksimum özeni göstermesi sağlıklı gelişim açısından oldukça önemlidir. Yenidoğan, yani 28 gününü doldurmamış bebeğin bağışıklık sistemi henüz yeterince gelişmemiştir; ayrıca burun, kulak ve göz gibi organlar dış dünyanın etkilerine karşı oldukça hassastır. Üstelik bebekler çok kolay alerjik reaksiyon gösterebildiklerinden onlar için doğru tip bebek ürünlerini seçmek gerekir. Bebek bakım çantasını, bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda ona uygun ürünlerle doldurduğunuz sürece ebeveynlik hiçbir zaman zor bir göreve dönüşmeyecek ve bebeğiniz huzurlu ve sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürecektir. Bebekler için özel üretilen şampuanlar, sabunlar, kulak ve burun temizleme çubukları, diş fırçaları, deterjanlar ve pudralar gibi ürünleri alırken güvenilir markalardan asla şaşmayın.

En Uygun Fiyatlarla Bebek Bakım Setleri
Günümüzde birçok marka bebek bakım setleri konusunda ürünler geliştiriyor. İçerdiği ürünlere göre bebek bakım setleri 14 TL ile 198 TL arasında değişebiliyor. Sanal mağazalardaki en uygun fiyatlardan haberdar olmak için kendinize bir Akakçe kullanıcı hesabı açabilir, aynı zamanda sanal alışveriş sitelerinin kampanya ve indirimlerinden haberdar olabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bebek Bakım Seti

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Bebek Bakım Seti Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Bebek Bakım Setleri

Bebek Bakım Seti Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Bebek Bakım Seti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.218 s