Basketbol Topu Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 30 markadan 663 basketbol topu için fiyatlar listeleniyor. 26 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Basketbol Topu
Profesyonel olarak yaklaşık 100 yıldır oynanan basketbol, dünyanın en popüler sporları arasında yer alır. Bu da basketbol ürünlerinin oldukça yüksek oranda rağbet görmesini beraberinde getirir. Mesela basketbol topları, okullarda ya da parklarda amatör olarak basketbol oynamak isteyenler için oldukça değerli. Akakçe aracılığıyla sahip olunabilecek Spalding, Nike, Adidas, Voit, Sportica, Altis, Molten basketbol topu çeşitleri de basketbol severlere mükemmel seçenekler sunuyor. Üstelik akakce.com'da fiyat listesine ek olarak ürün özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını da inceleyerek en doğru seçeneğe karar verebilirsiniz.

Basketbol Topu Çeşitleri
Bir basketbol potası, basketbol topu ve iki oyuncu basketbol oynamak için yeterli. Peki, birçok marka tarafından tasarlanan basketbol topunun çeşitleri nelerdir? Basketbol topları boyutlarına ve yapılarına göre farklılık gösterir. 3, 5, 6 ve 7 numara basketbol topları, oyuncuların yaşlarına göre ayrılır. 3 numara basketbol topu, 5-8 yaş arası çocuklara uygun şekilde ve daha küçük boyda tasarlanırken 6 numara basketbol topları, 11-13 yaş arası erkekler ile 11 yaşından büyük kızların kullanımına uygundur. 7 numara basketbol topları ise 13 yaşından büyük erkeklere göre tasarlanır.

Deri ve Kauçuk Basketbol Topları
Basketbol topları, üretildikleri malzemeye göre de farklılık gösterir. Suya karşı dayanıklı olan ve yüksek sıçrama ile tutuş performansı sunan kauçuk basketbol topu, dış sahada yani açık alanda kullanıma daha uygundur. Kompozit deri kullanılarak üretilen deri basketbol topu ise iç saha kullanımına uygundur ve resmi basketbol maçlarında kullanılır.

Basketbol Topu Fiyatları
Boyut, kullanılan malzeme ve markasına göre farklı seçenekleri bulunan basketbol topu fiyatları da geniş bir aralıkta yer alır. En ucuz basketbol topu fiyatı 15 TL iken orijinal basketbol topu fiyatları 300 TL'ye kadar çıkabilir. Kampanya, indirim ve fırsatlardan daima haberdar olmanızı sağlayan akakce.com ile en iyi basketbol topuna ve diğer spor malzemelerine sahip olmak için tek yapmanız gereken ise ürünlere göz atmak.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Basketbol Topu

ÖncekiSayfa: 1 / 28Sonraki

Büyük MağazalardanYalıspor Basketbol Topu (32)D&R Basketbol Topu (26)

Basketbol Topu Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğuSon gün 1 AğuSon gün 17 TemKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Basketbol Topları

Basketbol Topu Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Basketbol Topu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s