Voleybol Topu Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 306 voleybol topu için fiyatlar listeleniyor. 20 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Voleybol Topu
Voleybol topları, voleybol sporuna uygun olarak tasarlanarak üretilen özel toplardır. Voleybol filesi ile beraber, olmazsa olmaz voleybol malzemeleri arasında bulunurlar. İyi bir voleybol karşılaşması için standartların göz önünde bulundurulmasına öncelik veren Voit, Sportica, Altis, Mikasa voleybol toplarının tüm detaylarını akakce.com'da bulabilirsiniz. Keyifli bir oyun için en uygun voleybol topuna ait fiyat listeleri, karşılaştırma, kullanıcı yorumları ve indirim bilgileri konusunda Akakçe size yardımcı olacaktır.

Voleybol Topu Çeşitleri
Geçmişte hayvan derisinden yapılan voleybol topları, günümüzde poliüretan deriyle üretilir. Topun yumuşaklığı ve ağırlığı ise sporcuların tercihine ve voleybol çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Dikişsiz ve dikişli voleybol topları olarak ayrılan bu ürünler ağırlıklarına göre de çeşitlenirler. 5 numara voleybol topları 260-280 gram ağırlığındadırlar. Ağırlıkları ideal olduğu için tüm sporcular için uygundur. Plaj veya salon voleybolunda bu toplar kullanılır. 200-220 gram arasında olan mini voleybol topları daha çok çocuklar ve yeni voleybola başlayanlar için önerilir. Bu topların numaraları 2 ve 4 olarak belirlenir.

Voleybol Topu Fiyatları
Voleybol topu fiyatları, kullanılan malzemeye, marka ve çeşide göre farklılık gösterir. Bu ürünlerin ortalama fiyatları 15 TL ve 300 TL arasında bulunur. Hobi amaçlı kullanılan çeşitlere nazaran profesyonel kullanımlar için üretilen topların fiyatları daha yüksektir. Bir voleybol sevdalısı iseniz ve en iyi voleybol topuna sahip olmak istiyorsanız, Akakçe'ye danışarak ihtiyacınıza en uygun seçeneği, uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Voleybol Topu

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

En Çok İlgi Gören Voleybol Topları

Voleybol Topu Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Voleybol Topu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.093 s