Mangal, Barbekü Fiyatları ve Çeşitleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 40 markadan 276 mangal, barbekü için fiyatlar listeleniyor. 19 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Mangal-Barbekü
Kültürümünüz vazgeçilmez parçalarından biri olan mangal - barbekü; tatilin, huzurun ve kalabalık ailelerin adeta sembolüdür. Akakçe de farklı model, kullanım özelliği, tasarım ve fiyat seçeneğine sahip mangal çeşitleri arasından size en uygun ürüne sahip olmanıza yardımcı oluyor. AKT, Blooma, Guruss, N-rit, Prado, Simkor, Simline, Landmann mangal ve barbekü modelleri, fiyat listesi, yorumlar, özellikler ve karşılaştırma seçenekleri sunan akakce.com ile tatil günlerinin daha eğlenceli ve lezzetli geçmesini sağlayabilirsiniz. üstelik indirim ve kampanyalardan da haberdar olarak uygun alışverişin keyfini çıkarmak elinizde.

Mangal-Barbekü çeşitleri
Klasik telli ve ayaklı mangal modellerinin dışında kullanılacak mekana ve et pişirilecek kişi sayısına göre birçok farklı mangal ve barbekü modeli bulunuyor. Tekerleksiz mangallara ek olarak tekerlekli mangalları bahçenizde kolayca hareket ettirebilir; iki ayaklı, üç ayaklı ve dört ayaklı mangallar arasından kullanacağınız mekana göre seçim yapabilirsiniz. Ayakta mangal yapmak için ayaklı barbekü modellerini tercih edebileceğiniz gibi tezgahlı ve raflı mangal çeşitleriyle ihtiyaç duyacağınız eşyaları bir arada tutabilirsiniz.

Klasik çıra ve kömürle yanan mangallar dışında iç mekanlarda da kullanılabilecek dumansız otomatik mangallar da bulunur. Düğmesi çevrilerek yakılan bu seçeneklerle soğuk havalarda mutfağınızda duman yaratmadan mangal yapabilirsiniz. Tüplü mangal ve barbeküler ya da elektrikli barbekü ve mangal modelleri de hem açık alanlar hem de kapalı mekanlar için mükemmel araçlardır. Ayrıca ani gelişen mangal aktiviteleri için tek kullanımlık mangallar da oldukça pratik seçenekler arasında yer alır.

Mangal-Barbekü Seçerken
Mangal-barbekü seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin başında, sık sık mangal yaptığınız mekan gelir. Eğer genellikle açık havada veya piknik alanlarında mangal yapıyorsanız daha hafif ve küçük modellere yönelmeli, pratikliği en başa koymalısınız. Ancak bahçeniz ya da terasınız için neredeyse sabit kalacak bir barbekü çeşidi arıyorsanız rüzgar önleyici kapaklı barbeküler idealdir. Küçük mangallar daha çok birkaç kişilik yemekler için uygunken tekerlekli ve raflı mangallar ise kalabalık yemeklerde tercih edilebilir.

Mangal-barbekü fiyatları, özellikleri ve karşılaştırma seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun mangal-barbekü modelleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz akakce.com sayesinde en uygun seçeneklere yönelir ve en lezzetli mangal partileri için tamamen hazır hale gelmiş olursunuz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Mangal, Barbekü

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Mangal, Barbekü Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Mangallar, Barbeküler

Mangal, Barbekü Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Mangal, Barbekü Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s