Yaprak Toplama-Üfleme Makinesi Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 33 markadan 66 yaprak toplama-üfleme makinesi için fiyatlar listeleniyor. 26 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yaprak Toplama-Üfleme Makinesi
Özellikle sonbahar aylarında sıkça dökülen yaprakların pratik bir şekilde toplanmasına imkan tanıyan yaprak toplama-üfleme makineleri, güçlü hava akımı sayesinde temizleme işlemlerini kısa bir süre içinde tamamlar. Bahçenizdeki yaprakları siz yorulmadan temizlemeye yarayan Skil, Dewalt, Oleo, Parmera, İkra, Black&Decker, Einhell, Ryobi, Bosch yaprak toplama üfleme makinelerinin indirimleri, kampanya, teknik özellik ve tüm avantajları akakce.com'da!

Yaprak Toplama Üfleme Makinesi Çeşitleri
Bu aletler üfleme ve çekim hacmine göre çeşitlendirilir. Daha çok, küçük alanlar için sırta takılan çeşitlerilgi görürken, akülü ve elde kullanılan makineler de bulunur. Motor gücü çok fazla olan benzinli yaprak toplama ve üfleme makineleri ise daha geniş alanlar için tercih edilir. Yaprak üfleme ve toplama makineleri aslında sadece bahçelerde kullanılmaz. Vakum teknolojisiyle çeşitli zeminlerde ve üfleme özelliği ile ıslak alanların kurutulmasında da bu makineden yararlanılabilir.

Nasıl Kullanılır?
Yaprak toplama üfleme makineleri, önce üfleme işlemi yaparak yaprakları ya da zeminde bulunması istenmeyen minik çöpleri bir araya toplar, vakum özelliği ile bu maddeleri haznesine çeker. Dolayısıyla süpürülmesi zor olan çimenlerde birikmiş yaprakların kolayca temizlenmesine olanak verir. Sessiz çalışma özelliğine sahip olan yaprak toplama makinesi, günün her saatinde kullanılabilir; kolayca temizlenebilen sepeti ve hafifliği ile pratik teknolojiler arasında değerlendirilir. Makine çalışırken hareketleri kontrol etmek için ergonomik saplı ve ek konfor için destek tekerlekli seçenekleri de bulunabilir.

Yaprak Toplama Üfleme Makinesi Fiyatları
Yaprak toplama üfleme makinesi fiyatları motor gücü ve markalarına göre çeşitlilik gösterir. 120 TL'den başlayan bu makinenin fiyatları, 1.500 TL'ye kadar ulaşabilir. Pratik bir teknoloji ile bahçenizin düzenini sağlamak için satın almayı düşündüğünüz bu ürünlerin en hesaplı ve avantajlı seçeneklerini Akakçe'den bulabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Yaprak Toplama-Üfleme Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

En Çok İlgi Gören Yaprak Toplama ve Üfleme Makineleri

En Çok Aranan Yaprak Toplama-Üfleme Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s