Outdoor Ayakkabı Fiyatları

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 66 markadan 8.364 outdoor ayakkabı için fiyatlar listeleniyor. 27 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Outdoor Ayakkabı
Şehir gürültüsünden uzakta, doğa sporlarıyla zihni ve bedeni arındırmak güzeldir ama doğru ekipmanlarınız yoksa bir anda kendinizi yıpratıcı durumların içinde bulabilirsiniz. Outdoor ayakkabı, bu tür aktiviteler için ilk alınması gereken giyim ürünüdür. Marrell, Jack Wolfskin, Oakley, Salomon, Adidas, Quechua, Dolomite, Karrimor, Columbia outdoor ayakkabılarının sanal dünyadaki en avantajlı fiyatlarını kullanıcılarıyla paylaşan akakce.com, tüm doğaseverlere yardımcı olmaktadır. Trekking ve Hiking aktivitelerinizde kullanabileceğiniz kaliteli bir seçim için Akakçe'nin araştırma uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Trekking
Doğa tutkunlarının popüler aktivitelerinden trekking, önceden belirlenmiş bir hedefe planlanmış bir yürüyüş rotasını takip ederek varma sporuna denir. Bu sporda amaç şehir kirliliğinden uzakta, temiz havayla bedeni yenilemek, aynı zamanda da zorlu bir parkuru yürüyerek tamamlamaktır. Trekking sporu yerleşim yerlerine uzak yerlerde, birkaç gün sürecek şekilde ve çoğunlukla grup haline yapılır. Trekking ayakkabı seçiminizi yapmadan önce onu daha çok hangi ortam şartlarında giyeceğinizi belirlemeniz gerekir; soğuk ve buzlu yollar için özel outdoor botlar, çamurlu ve ıslak için ise tabanı sağlam malzemelerle tasarlanmış outdoor ayakkabı almalısınız.

Hiking
Şehre yakın konumlarda ya da şehir içi doğal alanlarda yapılan yürüyüş sporuna hiking denir. Hiking ayakkabısı rahat ve ayak anatomisine uygun olmalıdır. Bu spor için kullanılan çeşitler çoğunlukla ucuz outdoor ayakkabılardır çünkü hiking aktivitesinde zorlu iklim ya da coğrafya şartları görülmez.

Piyasadaki En Uygun Outdoor Giyim Fiyatları
Yürüyüş aktivitelerinin dışında dağcılık sporunda da kullanılan outdoor ayakkabılar, kullanım alanına göre değişik modellerde tasarlanmaktadır. Outdoor ayakkabı fiyatları 200 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir. Tüm dünyadan en ünlü outdoor markalarının modellerini Akakçe'de bulabilir, fiyat listesi ve karşılaştırma özelliklerine göz atarak sizin en için en uygun olanı seçebilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Outdoor Ayakkabı

ÖncekiSayfa: 1 / 349Sonraki

Büyük MağazalardanYalıspor Outdoor Ayakkabı (130)Flo Outdoor Ayakkabı (112)

Outdoor Ayakkabı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 AğustosSon gün 1 OcakSon gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosSon gün 10 AğustosSon gün 31 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Outdoor Ayakkabıları

En Çok İlgi Gören Outdoor Ayakkabıları

Outdoor Ayakkabı Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Outdoor Ayakkabı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s