Saç Boyası Fiyatları

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 41 markadan 1.564 saç boyası için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Saç Boyası
Saç renginden sıkılanların pratik çözümü saç boyama işlemi, güzellik salonlarında profesyonel olarak uygulanmaktadır ama boyama daha ekonomik bir şekilde halletmek isteniyorsa evde insan kendi başına da saçlarını boyayabilir. Saçların rengini değiştirmek için ihtiyaç duyulan ilk şey, kaliteli bir saç boyasıdır. Garnier, Phyto, Wella, Schwarzkopf, Bioblas, Palette ve Loreal saç boyalarının sanal marketlerdeki en uygun fiyatlarını kullanıcıları için araştıran Akakçe, ziyaretçilerini indirim ve kampanyalardan haberdar etmektedir. Ürünler ile ilgili yorumlarınızı paylaşmak için kendinize akakce.com üyelik hesabı açabilir, diğer kullanıcılarla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Saç Boyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Saç rengini değiştirmek için saç boyası markaları arasından seçilebilecek birçok alternatif bulunuyor. Saç boyası seçmeden önce dikkat edilmesi gereken ilk şey cilt tonudur. Koyu tenli vücuda sahip kişiler çocukluk fotoğraflarındaki saç rengini seçerlerse güzel görünen bir sonuç elde ederler. Saç rengi, cilt tonundan bir iki ton açık ya da koyu olursa hem yüz hem de saç ön plana çıkar. Saç boya renkleri arasından uygun gidecek bir tanesini seçmek için profesyonel birinden öneri almak da iyi bir fikirdir.

Saç Boyarken Nelere Dikkat Edilmeli?
Saç boyamaya başlamadan önce saç tutam testi yapmak gerekir. Saçın bir tutamı boyanır, böylece doğru tonu yakalamak için gerekli süre öğrenilir. Ayrıca kulaklara ve saçın ciltle ayrıldığı yerlere vazelin sürülerek saç boyasının o bölgelere bulaşması engellenebilir.

Saç Boyası Türleri
Saç boyaları, içeriklerine bağlı olarak organik saç boyaları ve kimyasal saç boyaları olarak gruplanırlar. Saç boyası fiyatları buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir, ucuz saç boyaları 10 TL'den başlamakta; kaliteli organik saç boyaları 30 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Saç boyası almadan önce fiyat karşılaştırmaları yapmak için Akakçe araştırmalarına güvenebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Saç Boyası

ÖncekiSayfa: 1 / 66Sonraki

Büyük MağazalardanBoyner Saç Boyası (25)

En Çok İlgi Gören Saç Boyaları

Saç Boyası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Saç Boyası Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s