Polisaj Makinesi Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 34 markadan 70 polisaj makinesi için fiyatlar listeleniyor. 29 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Polisaj Makinesi
Dokunmuş kumaşlardaki tarak izlerini yok etmek için onları bıçaktan geçirme işlemine polisaj denilmektedir. Otomotiv sektöründe de polisaj işlemi kullanılır, buradaki amaç yüzey parlaklık kazandırmaktır; yani polisaj makinesi otomobillerde yüzeyi cilalayarak pürüzsüzleştirmeye yarar. Einhell, Bosch, Dewalt, Cat Power, Ford, Makita, Stanley, Lider, AEG, KL, Hitachi, Skil, Max Extra ve Attlas gibi markalar kaliteli ve kullanışlı polisaj makineleri üretmektedir. Akakçe, sanal marketlerdeki polisaj makinesi fiyatlarını araştırarak kullanıcılarına karşılaştırmalı fiyat listeleri sunmaktadır; kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için kendinize bir akakce.com üyelik hesabı açmanız yeterlidir.

Polisaj Makinesi Ne İşe Yarar?
Polisaj makinesine, zımpara makinesi da denilmektedir ve bu makine, çoğunlukla taşıtların dış yüzeylerini parlatmada kullanılır. Bunun dışında alüminyum ve mermer yüzeyleri cilalayan polisaj makineleri de bulunur ama onlar daha çok sanayi sektöründe kullanılır. Otomobiller için tasarlanmış polisaj makineleri çoğunlukla ergonomik şekillerde ve kişisel kullanım için üretilir. Oto polisaj makinelerinin özellikleri markadan markaya, modelden modele değişiklik göstermektedir.

Oto Polisaj Makinesi Nasıl Kullanılır?
Polisaj makinesiyle en iyi sonuçları almak için önce kil ile yüzey temizlenmeli, ardından polish ile kılcal çizikler giderilmelidir. Ayrıca glaze ile aracın boyasına derinlik ve parlaklık kazandırıldıktan sonra wax ile son bir kez pürüzsüzleştirilirse maksimum verim elde edilmiş olur.

Polisaj Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Polisaj makinesi alırken Watt değerlerine, devir ayarlı olmasına, sabit hız özelliğine ve soğutma girişi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca ped ve tabla gibi polisaj malzemelerine de ihtiyacınız olacak, alacağınız ürünle beraber bunların verilip verilmediğini kontrol edin.

En Ucuz Polisaj Makineleri
En ucuz polisaj makinesi 90 TL'den başlar; özellikler ve kalite arttıkça fiyat 1000 TL'ye kadar çıkabilir. Polisaj makinesi fiyatlarını incelemek ve bütçenize uygun bir polisaj makinesi bulmak için Akakçe uzmanlığına güvenebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Polisaj Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

En Çok İlgi Gören Polisaj Makineleri

Polisaj Makinesi Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Polisaj Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s