Saç Serumu Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 73 markadan 382 saç serumu için fiyatlar listeleniyor. 62 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Saç Serumu
Saç bakımı denilince ilk akla gelen ürünlerin arasında bulunan saç serumları, içerdikleri vitamin ve yağlar sayesinde problemli saçlara uygun çözümler sunar. Genellikle bitkisel formüller içeren bu serumlar; saç dökülmesi, kırık ve yıpranma problemleri için geliştirilir. Sağlıklı bir saça kavuşmanız için formüllerini sürekli yenileyen Vichy, Bioxcin, Ducray, Phyto, Kerastase, Rectiwa, ProZinc, Loreal saç serumları en uygun fiyat seçenekleri, kullanıcı yorumları ve karşılaştırmalarla akakce.com'da!

Saç Serumu Ne İşe Yarar?
Saç serumları, farklı saç problemlerine ayrı ayrı çözümler geliştirir. Genellikle saçların dipten uca güçlenmesine olanak veren saç serumları, saçın daha kolay şekil almasını sağlar, kabarmasını ve elektriklenmesini önleyerek yumuşaklık hissi verir. Hızlı hava değişimlerinden etkilenip matlaşan ve sönükleşen saçlar için de saç serumları kurtarıcı niteliğindedir. Saç dökülmesine karşı serumlar ile birlikte saçı güçlendiren, parlaklık katan, saçların uzamasına yardımcı olan serumlar da bulunur. Bu serumlar içlerinde bulundurdukları esanslarla genellikle saça hoş kokular vermeleriyle bilinirler.

Saç Serumu Nasıl Kullanılır?
Saç serumu kullanırken, kullanma talimatında belirtilen miktara sadık kalınmalıdır. Genellikle saç bakım serumu sürülmeden önce saç nemli olur. Çünkü bu durum saç diplerinin nemi emmesini kolaylaştırır. Çoğu serumun değmesi gereken nokta saç dipleridir. Serumu uyguladıktan sonra yuvarlak hareketlerle saç derisine masaj yapılması, serumun saç dersine rahatça nüfuz etmesini sağlayacaktır. Serum kullanıldıktan sonra saç yıkaması işlemi gerçekleştirilmez. Eğer saçlar uzunsa saçların sıkı bir şekilde toplanmasında yarar vardır.

Saç Serumu Fiyatları
Saç serumu fiyatları içerdiği formüllere, marka ve miktarına göre çeşitlilik gösterir. Saç serumu fiyatları ortalama olarak 10 TL ve 300 TL arasında değişiklik gösterir. En iyi saç serumu için araştırma yapıyor, aynı zamanda bütçenize de uygun bir ürün ile tanışmak istiyorsanız, Akakçe'ye uğramayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Saç Serumu

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

En Çok İlgi Gören Saç Serumları

Saç Serumu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Saç Serumu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s