Tıraş Bıçağı Fiyatları

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 545 tıraş bıçağı için fiyatlar listeleniyor. 42 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tıraş Bıçağı
Erkeklerin hemen her gün tekrarladığı ve bir ritüele dönüşen tıraş olmak, yıllar içinde gelişen teknolojiyle zaman alan bir aktivite olmaktan çıktı. Gillette Mach3, Gillette Fushion, Gillette Permatik, Arko, Derby, Wilkinson tıraş bıçakları ve diğer markaların ürünleri sayesinde günlük tıraş olan erkeklerden bunu belli aralıklarla yapanlara kadar her ihtiyaca uygun seçenek bulunuyor. Akakçe de alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize en uygun tıraş bıçaklarına, kampanya ve indirimlerden yararlanarak uygun fiyatlarla sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Tıraş Bıçağı Çeşitleri
Teknoloji ile tıraş bıçakları arasında nasıl bir bağ olduğu ilk aşamada akla gelmese de üretilen bıçakların daha keskin ve daha dayanıklı olması, zaman içinde gelişti ve bugünkü halini aldı denilebilir. Üstelik sakal sıklığına, uzunluğuna ve tıraş süresine göre farklı tasarımlar bulmak da mümkün. Her gün ya da günübirlik tıraş olanlar için çift bıçaklı ya da 3 bıçaklı ürünler oldukça kullanışlıyken daha çok sık sakallara sahip erkekler için de 4 ve 5 bıçaklı jiletler uygun olabilir.

Oynar Başlıklı Modeller
Sık tıraş olmayan erkeklerin kolaylıkla kullanabileceği tek bıçaklı tıraş bıçağı modelleri, yüz hatlarına göre hareket eden ve kıvrımlarda daha etkili sonuçlar sunan oynar başlıklı tıraş bıçakları, cildin daha kaygan olmasını ve tahrişten korunmasını sağlayan kayganlaştırıcı tabakaya sahip ürünler... Gelişen teknolojiyle birlikte erkek cildini koruyan, tıraşın daha kısa sürmesini ve daha etkili olmasını sağlayan birçok tıraş bıçağı seçeneği mevcut.

Tıraş Bıçağı Fiyatları
Tıraş bıçakları, kullan-at ve değiştirilebilir başlık olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Birkaç kullanımdan sonra keskinliğini yitiren ve başlığı değiştirilemeyen tıraş bıçağı fiyatları 1 TL'den başlarken değiştirilebilir ve yedek başlıklı tıraş bıçağı fiyatları ise 100 TL'ye kadar çıkabiliyor. Cildinizi koruyan, zahmetsiz tıraş bıçaklarına sahip olmak için akakce.com'a danışın, fiyat listesi ve ürün özellikleri hakkında yeterince bilgi sahibi olun.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Tıraş Bıçağı

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Büyük MağazalardanCarrefourSA Tıraş Bıçağı (29)

En Çok Karşılaştırılan Tıraş Bıçakları

En Çok İlgi Gören Tıraş Bıçakları

Tıraş Bıçağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Tıraş Bıçağı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s