Bulaşık Makinesi Tableti Fiyatları

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 12 markadan 360 bulaşık makinesi tableti için fiyatlar listeleniyor. 32 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tablet Deterjan
Gelişen teknolojinin rutin ev işlerini kolaylaştırdığı gerçeğinin en iyi kanıtı olan bulaşık makinelerinin hemen her eve girmesi, tablet deterjanlarla tanışmamızı sağladı. Bulaşık makinesi deterjanlarının sıkıştırılmasıyla oluşan tabletler sayesinde, hijyenik ve güvenli bulaşık yıkamanın önü açıldı.

Bulaşık makinesi deterjanları içinde çokça tercih edilen tek kullanımlık tablet deterjanlar, paket halinde satılıyor. üstelik kullanıcının ihtiyacına göre paket boyları ve tablet miktarları da değişkenlik gösteriyor. Tüm bu özellikleri barındıran Finish, Pril, Fairy bulaşık deterjanı gibi önde gelen markaların kampanya, fiyat listelerine ve kullanıcı yorumlarına akakce.com ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Tablet Deterjan?
Tablet deterjan, bulaşık makinesinin temizleme işlemini tamamlayıcı niteliktedir. Bulaşık makinesi deterjanı gıda kalıntılarını ve yağlı lekelerini çözmek, süspansiyon halinde tutmak ve son durulamada tamamen kaybetmek üzere üretilir. üstelik tabletler bu işlemleri çok az köpükle veya hiç köpük olmadan yapar. Bu yüzden bulaşıklar mümkün olduğunca az miktarda kimyasal maddeye maruz kalır.

Kullanım Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Tablet deterjan kullanımı son derece kolaydır. Bulaşık makinelerinde deterjan için bulunan hazneye yerleştirilen bir tane tablet, bir makine dolusu bulaşığın temizlenmesinde etkili oluyor. Fakat bulaşık tabletlerinin kullanımında dikkat edilecek bazı hususlar bulunuyor. Bulaşık makinesi tabletlerini koruyan kutuların kapaklarının sürekli kapalı tutulması gerekiyor. Bu önlem, tablet deterjanların ısı ve nemden etkilenmemesini sağlayacaktır. Deterjan haznesinin kuru olması ise dikkat edilmesi gereken bir başka nokta. Tabletler su ile temas ettiklerinde çözüldükleri için, haznedeki suyun deterjanı eritmesine mümkün oldukça izin vermemelisiniz.

Işıl Işıl Bulaşıklar
Bulaşık makinesinden çıkan mutfak eşyalarının daha parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan sağlayan hijyenik tabletlere ek olan ürünler, bulaşıklarınız ve makinenize yarar sağlayacaktır. Bulaşık parlatıcıları özellikle bardaklarınızda kusursuz sonuçlar verirken, parlatıcı bazlı bulaşık deterjanları da bu konuda istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Pırıl pırıl bulaşıklar için satın almayı düşündüğünüz tablet deterjanların fiyatları ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak için akakce.com'a danışabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bulaşık Makinesi Tableti

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Büyük MağazalardanCarrefourSA Bulaşık Makinesi Tableti (27)

En Çok İlgi Gören Bulaşık Makinesi Tabletleri

Bulaşık Makinesi Tableti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bulaşık Makinesi Tableti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s