Sıvı Yağ Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 38 markadan 406 sıvı yağ için fiyatlar listeleniyor. 16 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Sıvı Yağ
Sıvı yağ, yemek ve tatlı yapımında kullanılan sıvı halde bulunan yağların genel ismidir. Genelde bitkisel kaynaklardan üretilen bu yağlar, sağlıklı ve lezzetli yemeklerin neredeyse ham maddesini oluşturur. Olmazsa olmaz mutfak ihtiyacınızı karşılamak için üretilen Komili, Biryağ, Yudum, Çotanak, Kristal, Tariş, Bizim gibi sıvı yağı markalarının fiyat listeleri, kampanya, indirim ve özellikleri ile Akakçe'de sizi bekliyor.

Sıvı Yağ Çeşitleri
Bitki özlerinden elde edilen bitkisel yağlar, sıvı yağ çeşitlerini oluşturur. Çeşitli bitkilerden yapılan bu yağların tatları ve kullanıldıkları yerler de farklılık gösterebilir. Yemek ve kızartmalarda sıkça tercih edilen ayçiçek yağı, yine yemek ve salatalarda kullanılan zeytinyağı, sağlıklı olmasıyla bilinen fındık yağı, kolesterolü olanlar için önerilen mısır yağı bitkisel yağ çeşitleri içinde en fazla kullanılan seçenekler arasında bulunur. Yemeklerin yanında tatlı ve hamur işlerinde de tercih edilen bu sıvı yağlar, lezzetli tatların oluşmasına yardımcı olurlar.

Sıvı Yağ Fiyatları
Sıvı yağ fiyatları arasındaki farkın temel nedeni ham maddesini oluşturan bitkilerden kaynaklanır. Zeytin yağı ve fındık yağı fiyatlerı, mısır ve ayçiçek yağı fiyatlarına göre daha yüksektir. Aynı bitkilerden oluşan yağların arasındaki fiyat farkını ise litre miktarı ve marka belirler. Ortalama sıvı yağ fiyatları 5 TL ve 150 TL arasındadır. Lezzetli sofralar için damak zevkinize en uygun sıvı yağ çeşitlerini araştırmak ve ucuz alışveriş keyfine varmak için akakce.com'a danışabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Sıvı Yağ

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

En Çok İlgi Gören Sıvı Yağlar

Sıvı Yağ Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Sıvı Yağ Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s