Kedi Maması Fiyatları

Kedi Maması
Kedilerin beslenmesi için yaş ve kuru kedi mamaları bulunuyor. Tıpkı insanlar gibi kedilerin de sevdikleri ve sevmedikleri mamalar var. Bazı kediler tavuklu bazıları ise kırmızı etli kedi mamalarını daha çok seviyor. Veteriner önerileri ve kullanım talimatları göz önünde tutularak kedilere mama verilmesi öneriliyor.

Kedi Maması Çeşitleri
Tavuklu, etli, hindili, somonlu, yaş ve kuru kedi maması seçenekleriyle birlikte pirinçli, düşük tahıllı, tahılsız ve tahıllı kedi maması çeşitleri de bulunur. Hep aynı kedi mamasını vermek yerine mama çeşitleri arasında diğer alternatiflere de bakmak gerekir. Böylece kedinizin mamadan sıkılmasını engellemiş olursunuz.

Yaşa Göre Kedi Maması Seçimi
Kedi maması seçerken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, kedinin yaşıdır. Yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için ayrı mamalar bulunuyor. Yavru kedi mamasının tane boyutları genellikle küçük oluyor. 8 yaşını aşan kediler içinse daha özel kedi maması çeşitleri bulunuyor.

Irka, Kiloya ve Cinsiyete Göre Kedi Maması Seçimi
Gelişen kedi maması içerikleri ile günümüzde kedinin ait olduğu ırkın özelliklerine göre mamalara ulaşmak oldukça kolay. Ayrıca zayıf ve kilolu kedilerin beslenme alışkanlıkları ve içerikleri dikkate alınarak kedi maması seçilmeli, dişi ve erkek kedilere göre mama seçimi de dikkate alınmalıdır. Birçok kedi mamasının kutusunun arkasında ya da markanın resmi sitesinde kullanım talimatları bulunuyor. Kedinizin yaşı, cinsiyeti ve ağırlığına göre tablo halinde sunulan bu talimatlara uymanız yararlı olabilir.

Kedi Maması Markaları
Whiskas, LaVital, Goody, Cat Chow, Orijen, Petline, Royal Canin, Pro Plan gibi çok çeşitli kedi maması markaları bulunuyor. Her markanın da farklı içeriklere sahip olan mamaları mevcut.

Kedi Maması Fiyatları
Fiyat listesi, kullanıcı yorumları, özellikler, karşılaştırma, marka, çeşit gibi farklı seçeneklerle en uygun ürüne ulaşmanızı sağlayan akakce.com ile kedinizin yaşına, cinsine ve beslenme alışkanlıklarına uygun kedi mamasını temin edebilirsiniz. Ayrıca Akakçe, indirimler ve kampanyaları takip edebileceğiniz ve en ucuz kedi mamasından en kaliteli kedi maması çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir adres.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kedi Maması

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s