Kedi Kumu Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 35 markadan 552 kedi kumu için fiyatlar listeleniyor. 30 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kedi Kumu
Evlerde kedi bakımının en önemli noktalarından biri kedi tuvaletidir ve içine kedi kumu koyulduğunda kedi artık tuvaletini oraya yapacaktır. Ever Clear, Sanicat, Wise, Mırmır, Pisipisi, Cat's Pearls, Royal Cat, Carmen, Quik, Proline, Tweet, Akkum ve Alice kedi kumlarının ideal fiyatlarını kullanıcılarına sunan akakce.com, fiyat listesi hazırlayarak en doğru seçimin yapılmasına yardımcı olur. Kedi kumu çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak ve doğru alışverişin keyfini sürmek için Akakçe size yeter.

Kedi Kumu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Kedi kumu alırken dikkat etmeniz noktalar şunlar: Kedi sayısı, tuvaletin yeri ve kedinin tercihi. Kedi kumu, üretildiği malzemeye bağlı olarak gruplandırılmaktadır ve piyasada en çok bulunan tür silikon kedi kumlarıdır. Bu tür kumlar kristal kedi kumu olarak da anılır. Temizlenmesi en kolay kum türüdür. Kalın taneli kedi kumları da kolay temizlenirler ama çabuk tükenirler. En ucuz kedi kumu ise ince taneli olanlardır, fakat bu kumlar kedilerin tüylerine bulaşabilirler. Ayrıca özel olarak üretilen pudralı kedi kumları bulunur ancak bu tür kumlar, solunum problemi yaşayan kediler için önerilmez.

Kedi Kumu Ne Sıklıkla Temizlenmeli?
Tüm kedi kumları ideal olarak 2 günde bir temizlenmelidir. Ancak kedinizin parazit sorunu varsa kedi kumunun her gün değiştirilmesi daha doğru olabilir.

Kedi Kumu Fiyatları
Üretildiği malzemeye göre değişen kedi kumu fiyatları 10 TL ile 40 TL arasındadır. Ucuz kedi kumunu arıyorsanız akakce.com'un paylaştığı kampanya, indirim ve fırsat bilgilerini takip etmelisiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kedi Kumu

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Kedi Kumu Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Kedi Kumları

Kedi Kumu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kedi Kumu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s