Akvaryum Filtresi Fiyatları ve Modelleri

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 24 markadan 753 akvaryum filtresi için fiyatlar listeleniyor. 18 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Akvaryum Filtresi
Zamanla biriken ve balıklara zarar veren toksinlerin yok edilmesini sağlayan akvaryum filtresi, her akvaryumda bulunması gereken aletlerdendir. Akvaryum temizleme işlevinin yanında, oksijen desteği de sağlayan Eheim, JBL, Tetra, Quik, Sabo, Sun Sun akvaryum filtreleri hakkındaki tüm teknik özellik, fiyat listeleri, kampanya ve kullanıcı yorumlarına akakce.com aracılığı ile ulaşmanız mümkün.

Akvaryum Filtreleri Neden Önemlidir?
Balıkların içinde yaşamını sürdürdüğü suyun mikroplardan arındırılmış olması ve oksijenlerinin sağlanması çok önemlidir. Akvaryum filtreleri görev bakımından suyu temizlediği gibi nitrat, nitrit ve azot döngüsünü de hızlandırarak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturur. Gözle görülen atıkları da topladıkları için akvaryuma temiz ve parlak bir görüntü verir.

Akvaryum Filtresi Çeşitleri
Akvaryum balıkları için hayati önem taşıyan bu filtrelerin farklı çeşitleri bulunur. Su temizliği için akıntı verme ve küçük plastik bir hortum aracılıyla mekana içeriden hava sağlama gibi işlevleri olan akvaryum iç filtresinin yanında, akvaryum dış filtreleri de bulunur. Dış filtreler, akvaryumun dışına monte edilir ve iç filtrelere göre daha güçlüdürler. Ayrıca temizliğinin kolay yapılması ve hijyenik olması da kullanıcıların tercih sebepleri arasında bulunur. Zemin filtreleri ise zemine yerleştirilerek, kum veya çakılda oluşmuş bakterileri temizler. Su dolaşımını en iyi yapan filtredir fakat bu alet, akvaryum içinde bulunan bitkilere zarar verebilir.

Akvaryum Filtresi Fiyatları
Akvaryum fiyatları gibi akvaryum filtresi fiyatları çeşitlerine göre farklılık gösterir. Özellikle iç ve akvaryum dış filtre fiyatları kendi içlerinde fiyat bakımından da ayrılırlar. İç filtre fiyatları daha uygunken, dış filtrelerin gücü, işlevi ve teknolojisi daha belirgin olduğu için farklı fiyat aralıklarında karşımıza çıkarlar. Akvaryumunuzun çeşidine, su hacmine ve bütçenize göre en uygun akvaryum filtresi için akakce.com'a danışabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Akvaryum Filtresi

ÖncekiSayfa: 1 / 32Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Akvaryum Filtreleri

En Çok İlgi Gören Akvaryum Filtreleri

En Çok Aranan Akvaryum Filtresi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.093 s