SSD Fiyatları

Solid State Disk

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 34 markadan 879 ssd için fiyatlar listeleniyor. 40 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

SSD
Son yıllarda klasik depolama ünitelerinin yerine geçerek; gürültüsüz, sağlam ve yüksek depolama kapasiteleri ile kendini hızla kabullendirmiş olan SSD'ler; Kingston, Samsung, SanDisk, Hi-Level gibi markaların güvencesi ile kullanıcıya ulaşıyor. Standart harddisklere alternatif olan SSD disklerin kapasiteleri ve işlevleri her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Dosya depolamalarında kolaylıklar sunan SDD modelleri, kampanya, indirim, teknik özellikleri ve karşılaştırmalarıyla Akakçe'de sizi bekliyor.

SSD Nedir?
Açılımı Solid State Disk olan fakat daha çok SDD olarak isimlendirilen bu aygıtlar, depolama işlemlerini üstlenir. Devre kartının üzerinde bulunan küçük depolama alanlarının birleşmesiyle oluşan yeni nesil sabit disklerdir. Bilgisayarlarda bulunan harddisklerin yetersiz gelmesi üzerine takılan SSD, hızlı ve yüksek kapasiteli depolama alanları sunar.

SSD'nin Faydaları
Bilgisayarlarda bulunan harddisklerin yetersiz gelmesine karşı bilgisayar kullanıcılarının yardımına koşan SSD harddisk, birçok avantajı bünyesinde barındırır. En önemli özelliklerinden biri, bilgisayarların performansını arttırmasıdır. Bu durum dosyalara erişim hızından bilgisayarın açılma süresine kadar etki eder. Ayrıca veri depolama alanınızın sürekli düştüğünü hissediyorsanız, bu sorununuza da başarıyla cevap verir. Bu aletler, tamamen katı moleküllerden oluştukları için sıradan harddisklere göre gayet sağlamdır. Düşme veya çarpma gibi eylemlerde zarar görmezler. Bu yüzden ömürleri oldukça uzundur. Ses yapmama ve düşük enerji tüketimi özellikleri ile avantajını katlayan SSD'ler, stabil performansın sağlanmasına yardımcı olur.

SSD Fiyat Aralıkları
SSD'ler farklı hız, depolama alanları ve bağlantılara sahip oldukları için özellikleri ve performans güçlerine göre fiyatlandırılırlar. 80 TL'den 7 bin TL'ye kadar değişkenlik gösteren SSD fiyatları, her bütçeye hitap edecek alternatifleri ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkar.

SSD'ler Hangi Bilgisayarlarda Kullanılır?
SSD'ler bilgisayarlara takılarak kullanılırlar. SSD laptop'larda kullanılabileceği gibi, masaüstü bilgisayarlara da takılırlar. Kendini sabit bir disk olarak tanıtan bu teknoloji, en eski bilgisayardan en yeni bilgisayara kadar uyumluluk gösterir. SSD teknolojisinden, en uygun fiyata yararlanmak istediğiniz an akakce.com'a danışabilir, depolama işlemlerinize güvenle kolaylık ve hız kazandırabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. SSD

ÖncekiSayfa: 1 / 37Sonraki

Büyük MağazalardanMedia Markt SSD (36)

SSD Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören SSD'ler

SSD Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan SSD Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s