Hava Nemlendirici Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 39 markadan 79 hava nemlendirici için fiyatlar listeleniyor. 40 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Hava Nemlendirici
Özellikle kış aylarında ve kaloriferlerin yandığı dönemlerde, evinizdeyken gözleriniz kaşınıyor; cildiniz, burnunuz ve boğazınız kuruyorsa ya da bu belirtilerin hemen hemen hepsi bebeğinizde görülüyorsa tüm bunların ortamdaki nem miktarının yetersiz oluşundan kaynaklandığını söyleyebiliriz. Bu sorunu çözmek için ise evinize ya da odanıza bir hava nemlendirici alabilirsiniz. Ortamdaki nem miktarını arttıran bu nem alma cihazlarından birini seçerken öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu belirlemeli, ardından ona uyan modellere öncelik vermelisiniz.

Hava Nemlendirici Modelleri
Soğuk hava nemlendiricileri, yüksek frekansta titreşim üreterek dışarıya serin buhar verirler. Ancak soğuk suyun, bakteri ve küflerin üremesi için uygun bir ortam oluşturduğunu düşünürsek sizin için uygun olan bir soğuk hava nemlendiricisi aldığınızda cihazı her gün, kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde su ve sabun ile yıkamanız gerekeceğini unutmayın. Bu yüzden soğuk hava nemlendiricisi alırken haznelerinin kolay bir şekilde açılıp açılmadığına dikkat edebilirsiniz.
Sıcak hava nemlendiricilerinin çalışma prensibine göre ilk olarak hazne içerisindeki su ısıtılır, ardından buhar dışarıya verilir. İşin içine sıcak su girdiği için bu cihazlarda bakteri ve küf üremesi daha zordur, ancak bu sefer de üzerinize sıcak su dökülme ve buhardan dolayı yüzünüzün yanması ihtimali vardır. Bu sebeple sıcak hava nemlendiricilerinin, küçük çocukların bulunduğu ortamlarda kullanılmamasına ya da oldukça dikkatli bir şekilde kullanılmasına özen göstermelisiniz.
Ultrasonik hava nemlendiricisi, içinde bulunan özel bir disk ve ses dalgalarıyla suyu ısıtmadan buğu haline getirir. Havayı nemlendirmek için ısıya ihtiyaç duymayan bu cihazlar için gereken tek şey soğuk sudur. Ürün tercihinizi soğuk hava nemlendiricilerinden yana kullanacaksanız ultrasonik hava nemlendiricilere göz atabilirsiniz. Fakir Airwell Ultrasonik hava nemlendirici, bu kategoride en popüler ürünler arasında yer alıyor.
Güvenli ve kullanışlı bir cihaz istiyorsanız da nem oranını gösteren nem göstergesi, zaman ayarı ve otomatik kapanma özelliği bulunan modellere yönelebilirsiniz.

Hava Nemlendirici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Hava nemlendirici seçeneklerini değerlendirmeden önce ihtiyacınızın ne olduğunu belirlemeli, ona uygun olacak şekilde sıcak hava nemlendirici, soğuk hava nemlendirici ya da ultrasonik hava nemlendiricilerinden birini tercih etmelisiniz. Hava nemlendirme cihazını kullanmayı düşündüğünüz kapalı alanın metrekaresini, bir diğer deyişle odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Piyasadaki hava nemlendiricileri arasından seçiminizi yaparken su haznesi kapasitesi ve buharlaştırma kapasitesini de dikkate almalısınız.

Hava Nemlendirici Fiyatları
Hava nemlendirici fiyatları, cihazlar farklı teknik özelliklere sahip oldukları için değişiklik gösteriyor. Arçelik, Beko, Arnica, Vestel ve Fakir hava nemlendiricileri akakce.com’da bulabilir; indirimli fiyatlara, kampanyalara, fırsatlara, kullanıcı yorumlarına ulaşarak güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Hava Nemlendirici

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

En Çok İlgi Gören Hava Nemlendiriciler

Hava Nemlendirici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Hava Nemlendirici Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s