Ahşap Oyuncak Fiyatları ve Çeşitleri

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 45 markadan 1.659 ahşap oyuncak için fiyatlar listeleniyor. 61 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ahşap Oyuncak
Herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilen ahşap oyuncaklar, çocukların sağlığı açısından zararlı olan plastik malzemeler içermediği için bilinçli ebeveynlerin vazgeçilmez tercihleri arasında bulunuyor. Melissa&Doug, Top Bright, Fisher Price, Classic World, Tegu, Neva Toys ve Kanz ahşap oyuncaklar, oyuncak dünyasının önde gelen markaları arasında bulunuyor. Çocuklarınızın oyun alışkanlıklarını sağlıklı malzemelerle birleştiren eğitici oyuncakların kampanyalı, en uygun ve avantajlı haline Akakçe sayesinde ulaşabilirsiniz.

Neden Ahşap Oyuncak Tercih Edilmeli?
Özellikle bebek oyuncakları için akıllı bir seçim olacak ahşap tasarımlar, gelişim çağındaki bebeklerin keşfetme içgüdülerine yardımcı oluyor. Bebeklerin diş kaşıma amaçlı oyuncaklarını ağızlarına götürmeleri ihtimaline karşı katkı maddesi içermeyen bu oyuncaklar, ebeveynlere güven veriyor. Ahşapların yontularak şekillendirildiği bu oyuncaklar, çabuk deforme olmamaları ve kırılmamaları yönünden kalıcılık özellikleri ile öne çıkıyor.

Ahşap Oyuncak Çeşitleri
Ahşap oyuncaklar, çocukların el kabiliyetini geliştirmek amacıyla değişik tasarımlardan oluşuyor. Puzzle, ahşap bloklar, boncuklu bulmacalar ve geometrik kuleler çocukların zeka gelişimlerine katkıda bulunurken, ahşap oyuncak arabalar, helikopter ve çuf çuf trenler miniklerin harika vakit geçirmelerini sağlıyor.

Rengarenk ve Eğitici
Farklı renk ve boyutları ile sevimli bir görüntü kazanan ahşap oyuncaklar, çocukların ilgisini çok çabuk çekiyor. Aynı zamanda eğitici olan bu oyuncak çeşitleri çocukların sağlığı kadar gelişimlerine de katkıda bulunuyor. Farklı desen, renk ve tasarımlar ile ahşap oyuncaklar, çocukların en iyi dostu oluyor. Çocuklarınızın vakit geçirmekten çok hoşlanacağı eğitici ahşap oyuncakları almadan önce akakce.com'a danışmayı unutmayın.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Ahşap Oyuncak

ÖncekiSayfa: 1 / 70Sonraki

Büyük MağazalardanToyzz Shop Ahşap Oyuncak (23)

En Çok İlgi Gören Ahşap Oyuncaklar

En Çok Aranan Ahşap Oyuncak Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s