Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları ve Modelleri

Powerbank

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 71 markadan 1.044 taşınabilir şarj cihazı için fiyatlar listeleniyor. 87 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı
Zamansız tükenen bataryalara özel üretilmiş bir teknoloji olan taşınabilir şarj cihazı ya da bir başka adıyla powerbank, telefon,tablet, taşınabilir müzik çalar, e-kitap okuyucu ve akıllı saat kullanıcılarının gözdesi. Mini boyutları ve hafiflikleri ile kolayca taşınabilen bu aletler, priz gerektirmeden bataryanın kısa sürede dolmasını sağlar.

En İyi Taşınabilir Şarj Cihazı Markaları
Asus, Xiaomi, Sony, TP-Link, Romoss, Trust ve Samsung gibi markaların powerbank’leri bulunuyor. Powerbank’ler konusunda önemli olan konu güvenlik. Herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için kullanıcı yorumlarını okumanız ve bilindik markaları tercih etmeniz gerekiyor.

En Doğru Taşınabilir Şarj Cihazını Nasıl Seçerim?
İhtiyaçlara cevap verebilen en uygun taşınabilir şarj aletine sahip olmak için öncelikle kullanım alanları ve kullanım sıklığı belirlenmelidir. Telefon dışında bu aletin hangi cihazlar ile kullanılacağı, ne sıklıkla ve hangi doluluk oranı ile şarj edileceği bilgisi, taşınabilir sarj aleti seçiminde etkili olur. Şarj çıkış voltajı, batarya kapasitesi buna göre belirlenir. Ayrıca bu aletlerin, kullanılacak cihazlara tam uyumluluk göstermesi gerekir.

Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanıcıya Ne Kazandırır?
Seyahat esnasında, ofiste veya şarj aleti kullanamayacağınız durumlarda size yardımcı olacak taşınabilir şarj aletleri, küçük boyutları ve hafifliği ile taşıma işlemlerinde sorun yaratmaz. Kısa bir süre içinde bataryanızın dolmasına olanak sağlayan bu aletlerin verimi, şarj edilen cihazın elektrik gücü ve batarya kapasitesine göre değişkenlik gösterir.

Maksimum Verim Almak
Mobil şarj cihazlarından
verim almanın en önemli sırrı, kullanım öncesinde ürünün tam olarak şarj olduğundan emin olmaktır. Aksi takdirde yarım doldurulan cihazların kullanım ömürleri beklenenden kısa olur. Böyle durumlarda şarj edilen alet de en düşük seviyede verim alır.

Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları
Powerbank fiyatları, kapasiteye göre değişiklik gösteriyor. 10 bin mAh gibi yüksek kapasiteli cihazlar genellikle daha pahalı oluyor. Sizin için derlediğimiz tüm bu özellikleri dikkate aldıktan sonra ihtiyaçlarınıza en uygun taşınabilir şarj cihazına erişmek için akakce.com’a danışmanız yeterli. Ayrıca Akakçe üzerinden kullanıcı yorumları, fiyatları ve indirimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Taşınabilir Şarj Cihazı

ÖncekiSayfa: 1 / 44Sonraki

Büyük MağazalardanD&R Taşınabilir Şarj Cihazı (106)Media Markt Taşınabilir Şarj Cihazı (99)

Taşınabilir Şarj Cihazı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Taşınabilir Şarj Cihazları

Taşınabilir Şarj Cihazı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Taşınabilir Şarj Cihazı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s