Paten Fiyatları ve Modelleri

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 58 markadan 1.318 paten için fiyatlar listeleniyor. 37 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Paten
Tabanlarında bulunan tekerlekler sayesinde, kayma zevkini doruklarda yaşatan bir spor aracı olan patenler, aynı zamanda tıpkı bisikletler gibi ulaşım aracı olarak kullanılır. Paten, profesyonel bir spor dalıdır fakat özellikle gençleri heyecanlandıran eşsiz bir hobi olarak da bilinir.

Ayaklarınızı tekerleklerle kavuşturarak muhteşem kayma keyfini yaşatacak Sportica, Oxelo, Voit, Excess, Toys Lux ve Delta gibi paten markalarının indirimlerine, kampanya, fiyat listesi ve kullanıcı yorumlarına göz atarak, bu heyecana Akakçe rehberliğinde ortak olabilirsiniz.

Paten çeşitleri
Profesyonel paten kullanıcıları ve bu sporu hobi olarak yapan patenciler için ayrı ayrı üretilen paten çeşitleri bulunur. Başlangıç seviyesi için uygun olan fitness patenlerinin yanında, daha engebeli zeminlerde kullanılan urban patenler de acemi kullanıcılar için önerilir. Manevra kabiliyetleri yüksek slalom patenler ise profesyoneller için önerilir. çünkü bu patenlerin tekerlekleri hızlı döner ve fren mekanizması bulunmaz. Minik tekerlekleri sayesinde kayma ve rampa atlayışlarına müsait olan agresif patenlerin adrenalinini büyük tekerlekli hız patenleri takip eder. Bu paten çeşitleri, tekerlekli paten fiyatlarında da etkilidir. Paten fiyatları, paten çeşitliliğine göre farklılık gösterir.

çocukların Heyecanlı Tutkusu
Profesyonel ve amatör patencilerin yanında son yıllarda çocuk paten kullanıcılarını sıkça görmek mümkün. Kullanıcının seviye ve tercihlerine göre çeşitlenen patenler, çocuklar için de üretilir. Fitness paten grubuna da giren çocuk patenlerinin 32-36, 37-41 gibi birkaç numara ayarlanabilme özellikleri vardır. çocukların spor alışkanlığı kazanma sürecini eğlenceli hale getiren bu aletler, onlar için özel olarak tasarlanır. Işıklı, renkli ve baskılı olarak üretilen bu patenler, çocuklar için sürüş keyfini ikiye katlama özelliğine sahiptir.

Paten Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Paten, kullanımı kolay fakat her şeye rağmen tecrübe kazanılması gereken, güvenlik önlemi isteyen bir spor dalıdır. Hazırlıksız bir şekilde paten kaymak, kullanıcıya ve çevresine küçük kazalar yaşatabilir. Bunun için belli bir alıştırma evresinden sonra, bileklik, dizlik, dirseklik ve kask koruma grupları ile kayılmalıdır. Yürüyüş ya da koşuda olduğu gibi yolun sağ tarafından gidilmesine özen gösterilirken, trafik kuralları da dikkate alınmalıdır.

Hem yetişkinlerin hem de çocukların ortak tutkusu olan patenler; indirimleri, farklı tasarım ve modelleri ile akakce.com'da sizleri bekliyor.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Paten

ÖncekiSayfa: 1 / 55Sonraki

Paten ile ilgili kategoriler:Paten Aksesuarı

Paten Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Patenler

En Çok İlgi Gören Patenler

Paten Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Paten Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s